Приемна комисия на Tgtu. Тамбовски държавен технически университет
1. Абакумова Юлия Дмитриевна (заявление до комисията за подбор, № 4/239)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
проверени
Списък с направления:
2. Абалешев Дмитрий Игоревич (заявление до комисията за подбор, № 10/244)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
3. Абалтусова Анастасия Сергеевна (заявление до комисията за подбор, № 15/133)
Метод на приложение:лично
Вид прием:
Списък с направления:
4. Абаринов Даниил Вячеславович (заявление до комисията за подбор, № 3/334)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
5. Абасов Максим Аскерович (заявление до комисията за подбор, № 15/365)
6. Абатуров Артьом Дмитриевич (заявление до комисията за подбор, № 8/312)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
7. Абашеева Адиса Жаргаловна (заявление до комисията за подбор, № 3/805)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
8. Абасов Арсен Елдарович (заявление до комисията за подбор, № 10/623)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
9. Абасов Сахават Талехович (заявление до комисията за подбор, № 10/205)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
10. Абасова Евгения Борисовна (заявление до комисията за подбор, № 15/593)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
11. Абасова Наталия Борисовна (заявление до комисията за подбор, № 10/566)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
12. Абдиев Акбархон Саидхонович (заявление до комисията за подбор, № 15/352)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
13. Абдимажан Даулет Нурболатули (заявление до комисията за подбор, № 15/31)
14. Abdubannobov Sardorbek Khusanboy въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/378)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
15. Abduvaitov Khikmatullo Anvarzhon Ugli (заявление до комисията за подбор, № 10/630)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
16. Абдувалиев Иброхимджон Кодиржон въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/392)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
17. Абдукаримов Толиб Абдулазизович (заявление до комисията за подбор, № 11/312)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
18. Абдукаримов Фарход Абдулхакимович (заявление до комисията за подбор, № 6/183)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
19. Abdulazizov Ilkhomjon Bakhromjon Ugli (върната молба, № 7/8)
Метод на приложение:лично 18.03.01 Химическа технология, редовно обучение, договор 18.03.02 Енерго- и ресурсоспестяващи процеси в химичните технологии, нефтохимията и биотехнологиите, редовно обучение, договор
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
20. Абдулахатова Мохларой Мухаммад кизи (заявление до комисията за подбор, № 16/364)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
21. Абдулина Кристина Михайловна (заявление до комисията за подбор, № 7/312)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
22. Абдулаев Данил Шухратович (заявление до комисията за подбор, № 9/346)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
23. Абдулова Анжелика Рустамовна (заявление до комисията за подбор, № 15/281)
24. Abdulkhamidov Muhammadkodir Abdulmazhit Ugli (заявление до комисията за подбор, № 16/395)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
25. Абдумаликов Абдумажид Анваржон въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/423)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
26. Абдурахимов Дилмурод Махамад Угли (заявление до комисията за подбор, № 16/422)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
27. Abdusattorova Mohichehra Abdumukhtor kizi (заявление до приемната комисия, № 16/365)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
28. Abdyldabek kyzy Aidai (заявлението не може да бъде прието, № 16/)
Метод на приложение:по електронен път 09.03.01 Информатика и компютърна техника, редовно обучение, бюджет 09.03.04 Софтуерно инженерство, редовно обучение, бюджет
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
45.03.02 Езикознание, редовно обучение, бюджет
29. Абед Набил (заявление до приемната комисия, № 2/570)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
Факултет по физика и технологии (FTF)
30. Абелдинов Кайрат Айдарханович (върната молба, № 15/61)
Метод на приложение:лично 05.24.07 Самолето- и хеликоптеростроене, задочно, договор
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
31. Абиев Султан Русланович (заявление до комисията за подбор, № 16/30)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
32. Абраменко Роман Леонидович (заявление до комисията за подбор, № 8/192)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
33. Абраменкова Валерия Дмитриевна (заявление до комисията за подбор, № 1/801)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
34. Абрамов Владимир Викторович (заявление до комисията за подбор, № 11/746)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
35. Абрамов Дмитрий Алексеевич (заявление до комисията за подбор, № 3/646)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
36. Абрамов Евгений Михайлович (заявление до комисията за подбор, № 1/419)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по бизнес (FB)
37. Абрамов Иля Владимирович (заявление до комисията за подбор, № 9/25)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
38. Абрамова Алиса Григориевна (заявление до приемната комисия, № 1/477)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
39. Абрамова Инна Владимировна (заявление до комисията за подбор, № 3/30)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
Факултет по бизнес (FB)
40. Абрамова Ирина Романовна (заявление до комисията за подбор, № 5/13)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по енергетика (FES)
41. Абрамовских Владислав Александрович (заявление до комисията за подбор, № 3/789)
42. Абрамушкина Екатерина Сергеевна (заявление до комисията за подбор, № 4/277)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
43. Абрамченко Екатерина Алексеевна (заявление до комисията за подбор, № 1/460)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
44. Абросимов Владимир Романович (заявление до комисията за подбор, № 3/695)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
45. Аброскин Денис Николаевич (заявление до комисията за подбор, № 4/489)
46. Absalyamova Adelina Zainullovna (заявление до комисията за подбор, № 7/257)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по самолети (FLA)
47. Абушаев Сергей Русланович (заявление до комисията за подбор, № 9/289)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
48. Авагимов Кирил Романович (заявление до комисията за подбор, № 3/136)
49. Авдеев Валери Михайлович (заявление до комисията за подбор, № 3/171)
50. Авдеенко Анастасия Сергеевна (заявление до комисията за подбор, № 11/403)
51. Авдеенок Наталия Евгениевна (заявление до комисията за подбор, № 4/772)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
52. Авдоченко Дария Юриевна (заявление до комисията за подбор, № 7/247)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по бизнес (FB)
53. Авдошин Артем Алексеевич (заявление до комисията за подбор, № 5/158)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
54. Авдусенко Алина Сергеевна (върната молба, № 15/526)
Метод на приложение:по електронен път 19.03.04 Продуктова технология и организация на кетъринга, задочно обучение, бюджет
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
55. Авдюков Иван Владимирович (заявление до комисията за подбор, № 2/511)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
56. Авдюхин Алексей Владимирович (заявление до комисията за подбор, № 1/796)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
57. Аведикова Евангелина Тиграновна (заявление до комисията за подбор, № 11/783)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
58. Авезов Alizhon Alikhon Ugli (заявление до комисията за подбор, № 15/589)
59. Аверкина Ксения Сергеевна (заявление до комисията за подбор, № 10/394)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
60. Аверкина Олга Андреевна (заявление до комисията за подбор, № 5/507)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
61. Аверков Владислав Иванович (заявление до комисията за подбор, № 16/312)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
62. Аверянов Иля Олегович (заявление до комисията за подбор, № 6/174)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
63. Аверянова Ксения Александровна (заявление до комисията за подбор, № 2/157)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
64. Аветян Нарине Арташесовна (заявление до комисията за подбор, № 1/182)
65. Авилов Георгий Павлович (заявление до комисията за подбор, № 1/755)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
66. Авилова Олга Дмитриевна (заявление до комисията за подбор, № 8/625)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
67. Авраменко Ростислав Алексеевич (заявление до комисията за подбор, № 4/109)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по самолети (FLA)
68. Автухов Антон Юриевич (заявление до комисията за подбор, № 1/484)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
69. Агабекова Снежана Александровна (заявление до комисията за подбор, № 15/364)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
70. Агаджанова Ада Анатолиевна (заявление до комисията за подбор, № 4/53)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
71. Агаев Алберт Алиметович (заявление до комисията за подбор, № 10/346)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
72. Агаев Амир Арзуевич (заявление до комисията за подбор, № 2/725)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
73. Агапов Егор Николаевич (заявление до комисията за подбор, № 10/676)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
74. Агафонов Андрей Владимирович (заявление до комисията за подбор, № 1/306)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
75. Агафонова Вероника Дмитриевна (заявление до комисията за подбор, № 6/24)
76. Агеева Анастасия Артьомовна (заявление до комисията за подбор, № 7/528)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
77. Агеева Наталия Юриевна (заявление до комисията за подбор, № 11/255)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по бизнес (FB)
78. Агеева Полина Игоревна (заявление до комисията за подбор, № 9/454)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по енергетика (FES)
79. Аглиулина Анастасия Радиковна (заявление до комисията за подбор, № 11/778)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
Факултет по бизнес (FB)
80. Агрютенков Андрей Олегович (заявление до комисията за подбор, № 10/621)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по бизнес (FB)
81. Агупова Олга Юриевна (заявление до комисията за подбор, № 10/407)
82. Агуревнин Даниил Дмитриевич (заявление до комисията за подбор, № 10/624)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
83. Адам Владислав Александрович (заявление до комисията за подбор, № 3/655)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по приложна математика и информатика (FPMI)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
84. Адамович Максим Владимирович (заявление до комисията за подбор, № 6/371)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по физика и технологии (FTF)
85. Адарич Данил Максимович (заявление до комисията за подбор, № 10/611)
86. Адахамджонов Мухаммадаброр Мухаммадаминжон въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/414)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
87. Адахамжонов Мухаммадаброр Мухаммадаминжон въглища (върнато заявление, № 9/683)
Метод на приложение:лично 15.03.04 г. Автоматизация на технологични процеси и производство, редовно обучение, договор
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
88. Аделбаева Диана Жанатовна (заявление до комисията за подбор, № 4/313)
89. Аденов Бексултан Бурканбекович (заявление до комисията за подбор, № 11/387)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
Факултет по бизнес (FB)
90. Адилов Шахбозжон Бехзодович (заявление до комисията за подбор, № 6/662)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
91. Адилова Арзу Райсовна (заявление до комисията за подбор, № 3/86)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
92. Адиянов Михаил Андреевич (заявление до комисията за подбор, № 15/440)
Метод на приложение:лично
Вид прием:
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
Факултет по енергетика (FES)
93. Азаренко Андрей Валериевич (заявление до комисията за подбор, № 1/174)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
94. Азаренко Юрий Викторович (заявление до комисията за подбор, № 7/596)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по самолети (FLA)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
95. Азаров Виталий Александрович (заявление до комисията за подбор, № 9/497)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по енергетика (FES)
96. Азаров Владислав Михайлович (заявление до комисията за подбор, № 15/94)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
97. Азаров Денис Александрович (заявление до комисията за подбор, № 10/498)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
98. Азгаев Сергей Олегович (заявление до комисията за подбор, № 10/745)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
99. Азимов Рустамджон Фарходжонски въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/391)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
100. Азимов Шерозбек Шарифжон въглища (заявление до комисията за подбор, № 16/387)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по енергетика (FES)
101. Азовцев Евгений Александрович (заявление до комисията за подбор, № 15/152)
102. Айдел Андрей Вячеславович (заявление до комисията за подбор, № 1/272)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
Факултет по енергетика (FES)
103. Айзман Роман Яковлевич (заявление до комисията за подбор, № 11/790)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по бизнес (FB)
104. Арсен Хачикович Айрапетян (заявление до комисията за подбор, № 7/620)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по радиотехника и електроника (REF)
105. Айрапетян Мартирос Арманович (заявление до комисията за подбор, № 6/474)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
106. Акаева Полина Максимовна (заявление до комисията за подбор, № 11/221)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
107. Акамсина Кристина Александровна (заявление до комисията за подбор, № 5/352)
108. Акатиев Дмитрий Константинович (заявление до комисията за подбор, № 10/718)
109. Акатиев Иван Александрович (заявление до комисията за подбор, № 3/792)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
110. Акенина Марина Александровна (заявление до приемната комисия, № 5/798)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Институт за социални технологии и рехабилитация (ISTR)
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
111. АКЕНТИЕВ ПАВЕЛ ЕВГЕНИЕВИЧ (заявление до комисията за подбор, № 3/400)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
Факултет по енергетика (FES)
112. Акентьева Ксения Евгениевна (върната молба, № 2/1)
Метод на приложение:по електронен път 03.15.05 Проектиране и технологично осигуряване на машиностроенето, редовно обучение, бюджет
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
Факултет по енергетика (FES)
03.13.02 Електроенергетика и електротехника, редовно обучение, бюджет
113. Акентьева Ксения Евгениевна (заявление до комисията за подбор, № 11/510)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:въз основа на резултатите от приемните тестове, проведени от NSTU
Списък с направления:
Факултет по механика и технологии (MTF)
Факултет по мехатроника и автоматизация (FMA)
Факултет по енергетика (FES)
114. Акимкина Анастасия Олеговна (заявление до комисията за подбор, № 8/86)
Метод на приложение:лично
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по хуманитарно образование (FHE)
115. Акимов Кирил Олегович (заявление до комисията за подбор, № 7/487)
116. Акимова Алина Андреевна (заявление до комисията за подбор, № 15/316)
Метод на приложение:лично
Вид прием:въз основа на резултатите от Единния държавен изпит и приемните тестове, проведени от NSTU
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Институт за дистанционно обучение (IDL)
117. Акипски Даниил Алексеевич (заявление до комисията за подбор, № 5/576)
Метод на приложение:по електронен път
Вид прием:според резултатите от Единния държавен изпит
Състояние на резултатите от единния държавен изпит:проверени
Списък с направления:
Факултет по автоматизация и компютърни науки (AVTF)
Лиценз № 1625.0000 от 08.05.2011 00:00, безсрочен.
Акредитация № N 0510 от 01.04.2013 г. 00:00 ч., валидна до 01.04.2019 г. 00:00 ч.
Ректор: Михаил Николаевич Краснянский, доктор на техническите науки, професор, член-кореспондент на Руската академия на естествените науки Михаил Николаевич Краснянский е роден на 22 декември 1969 г. в град Тамбов в семейство на служители.
От 1976 до 1983 г. учи в средно училище № 28 в Тамбов. През 1983 г. се премества в средно училище № 29 в Тамбов, което завършва през 1986 г. със златен медал.
През 1986 г. постъпва и през 1992 г. завършва с отличие факултета по космонавтика и авиационна автоматика на Московския авиационен институт. Серго Орджоникидзе със специализация „Системи за поддържане на живота, спасяване и защита на екипажите на самолети“ (квалификация системен инженер).
През 1992 г. постъпва и през 1995 г. завършва следдипломна квалификация в Тамбовския институт по инженерна химия (Тамбовски държавен технически университет) със защита на дисертация по специалността 05.17.08 - Процеси и апарати на химичните технологии.
Има научна степен доктор на техническите науки (защитил е докторска дисертация през 2010 г. на тема „Методика за прогнозиране и осигуряване надеждността на функционирането на процеси и устройства на многопродуктовото химическо производство” по специалности 05.17.08 – Процеси и устройства на химическите технологии;
Член-кореспондент на Руската академия на естествените науки (2014 г.).
Повече от 150 научни статии са публикувани в рецензирани научни списания и сборници от конференции, получени са 6 учебника с щампи UMO, 5 монографии, 7 сертификата за държавна регистрация на компютърни програми. Участие и управление на повече от 15 проекта и безвъзмездни средства от федерални и ведомствени целеви програми, Руската фондация за фундаментални изследвания и икономически споразумения с предприятия от реалния сектор на икономиката. През последните 3 години са изпълнени 4 държавни поръчки и 2 споразумения. Участие в 3 международни проекта по програма Темпус.
Област на научни интереси: теория и методи за компютърно проектиране на технически системи за многопродуктово химическо производство, като се вземе предвид надеждността на функционирането на технологичното оборудване; проектиране на информационни и образователни системи с отдалечен многопотребителски компютърен достъп до лабораторно и индустриално оборудване; разработване на виртуални симулатори за обучение на оператори на технически системи в основите на работа в нормални и аварийни ситуации.
За дългогодишна ползотворна работа по развитието и усъвършенстването на учебния процес, значителен принос в подготовката на висококвалифицирани специалисти, той е награден с Почетна грамота от Министерството на образованието и науката на Руската федерация. Награден с медал „Лауреат на Всеруския изложбен център“ за организиране на интерактивна информационна и учебна среда в Интернет за обучение на инженерни специалисти.
Трудова научна и педагогическа дейност започва през 1995 г. като асистент в катедра „Гъвкави автоматизирани производствени системи“ в Тамбовския държавен технически университет и продължава до днес в TSTU в следния хронологичен ред: като старши преподавател в катедра „Гъвкави автоматизирани Производствени системи" (1998-2000 г.); като доцент в катедра "Гъвкави автоматизирани производствени системи" (преименувана през 2003 г. в катедра "Автоматизирано проектиране на технологично оборудване") (2000-2012); като заместник-директор по академичните въпроси на Тамбовския регионален център на Федерацията за интернет образование (2003-2006) и Международния образователен център APTECH-Тамбовски държавен технически университет (2006-2012); като професор в катедра "Автоматизирано проектиране на технологично оборудване" (преобразувана през 2014 г. в катедра "Компютърно-интегрирани системи в машиностроенето") (2012 г. - до момента).
Назначен със заповед № 1796-03 от 31 октомври 2012 г. на длъжността зам.-ректор по научна и иновационна дейност.
От 10 юли 2014 г. е назначен за и.д ректор на университета.
Женен, има син.
Наличие на военен отдел: не е посочено
Наличие на хостел: Да
графикРежим на работа:
Пон., Вт., Ср., Чет., Пет. от 09:00 до 15:00 часа
сб. от 09:00 до 12:00 часа
Последни прегледи на TSTU
Ирина Попова 13:00 28.05.2014гЗавърших Тамбовския държавен технически университет през 2009 г. и учих в аспирантура. Много добър университет, където е просто приятно да бъдеш. Тук има много възможности за самореализация - от научни общности до спорт и творчество. Именно в TSTU намерих най-добрите си приятели, срещнах много интересни хора и намерих сродната си душа. Тук има отлична група учители. Влязох безплатно и завърших без проблем. Никой никога от мен...
Сергей Жидкий 12:25 6/05/2013
Учих пет години, специалност селскостопанско инженерство и много хубави спомени са свързани с този университет. Влязох лесно, конкуренцията не беше голяма, само четирима души на място. Тъй като съм от района ми дадоха голяма светла стая в хостела. Той живееше със своя съученик Василий. Изкарах първата сесия с отлични оценки, като взех само три по висша математика. Лошата учителка по математика реши да ми даде урок, че съм приказлива и накрая останах само с 3 в дипломата. Веднага след постъпването отидохме на заколение...
Главна информация
Федерална държавна бюджетна образователна институция за висше образование "Тамбовски държавен технически университет"
Разрешително
No 02162 безсрочно от 26.05.2016г
Акредитация
№ 02089 е валиден от 24.06.2016 г. до 01.04.2019 г.
Предишни имена на TSTU
- Тамбовски институт по инженерна химия
- Тамбовски клон на Московския институт по инженерна химия
Резултати от мониторинга на МОН за TSTU
Индекс | 18 години | 17 години | 16 години | 15 години | 14 години |
Индикатор за ефективност (от 7 точки) | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 |
Среден резултат от единния държавен изпит за всички специалности и форми на обучение | 57.46 | 58.12 | 58.74 | 58.38 | 61.39 |
Среден резултат от Единния държавен изпит на записаните на бюджета | 59 | 60.16 | 60.03 | 60.92 | 63.03 |
Среден резултат от единния държавен изпит на записаните на търговска основа | 57.16 | 56.21 | 57.76 | 55.61 | 61.11 |
Среден минимален резултат от Единния държавен изпит за всички специалности за редовно записани студенти | 42.47 | 42.75 | 43.36 | 42.36 | 43.79 |
Брой ученици | 7573 | 7030 | 7543 | 8497 | 9169 |
Отдел на пълен работен ден | 3822 | 3895 | 4017 | 4469 | 4678 |
Задочен отдел | 256 | 245 | 170 | 103 | 96 |
Задочна | 3495 | 2890 | 3356 | 3925 | 4395 |
Всички данни |
Заповед от 20.08.2019г относно записването в Автономната организация с нестопанска цел за висше образование "Руски нов университет" на лица, които са подали заявление за съгласие за записване и са положили успешно приемния изпит за прием в редовна и задочна форма на обучение за места по договори за предоставяне на платени образователни услуги (клон Тамбов) ( .pdf)
Архив 2018г.
Заповед от 18.08.2018г относно записването в Автономната организация с нестопанска цел за висше образование "Руски нов университет" на лица, които са подали заявление за съгласие за записване и са положили успешно приемния изпит за прием в редовна и задочна форма на обучение за места по договори за предоставяне на платени образователни услуги (клон Тамбов) ( .pdf)
Заповед от 17.10.2018г за записване в Автономната организация с нестопанска цел за висше образование "Руски нов университет" на лица, които са подали заявление за съгласие за записване и са положили успешно приемния изпит за допускане до задочно обучение за места по договори за предоставяне на платено обучение услуги (клон Тамбов)(.pdf)
Архив 2014г
Заповед за записване на кандидати, включени в списъците на препоръчаните за записване и представили оригинален документ по установения образец в определения срок, на места по договори за предоставяне на платени образователни услуги, успешно положили приемния изпит за прием в редовна форма на обучение от 01.09.2014г.
Заповед за записване на кандидати, включени в списъците, препоръчани за записване и представили оригинален документ по установения образец в определения срок на места по договори за предоставяне на платени образователни услуги, успешно положили приемен изпит за допускане до кореспонденция курсове.