Біографії Характеристики Аналіз

Тема «Частини тіла та особи» англійською мовою для дітей: необхідні слова, вправи, діалог, пісеньки, картки, ігри, завдання, загадки, мультики для дітей англійською мовою з транскрипцією та перекладом для самостійного вивчення з нуля. Англійська д

Parts of body’

Мета: вдосконалення лексичних навичок на тему «частини тіла»

Хід уроку

    Організаційний момент.

Good morning, boys and girls! Такі ваші площі і let's begin our lesson. Перший all answer my questions:

    What day is it today? (Today is the 7 th of April.)

    What day of the week is it today? (Today is Monday.)

    What is the weather today? (The weather is sunny, warm, no cloudy, no cold, no rainy and no windy.)

    Who is absent today? (…..is(are) absent today.)

    How do you think what we will do today?

    Подивіться на картинку та подумайте, яка тема та мета сьогоднішнього уроку?

(Вчитель під час організаційного моменту вітає дітей та ставить елементарні питання, пов'язані з датою уроку, погодою та присутністю чи відсутністю дітей на занятті. Потім вчитель привертає увагу дітей картинкою, на якій зображені частини тіла. Дітям пропонується самостійно сформулювати тему уроку та мету. 2-3 хвилини.)

    Фонетична зарядка.

Look at the board. Now your task will be to listen and to repeat the words.

    [e] pe n, le tter, he lp, le g, hea d, te n

    Ni ce, ki nd,ey e,ey es, bye , whi te

    See mee t, stree t, tee th, fee t, knee

    [əu] go , no , no se, toe , toe s, shou lder

(Вчитель включає аудіозапис і пропонує дітям прослухати і повторити кожне слово, дотримуючись при цьому правильної англійської артикуляції звуків. Після прослуховування діти читають самостійно. Час 3-4 хвилини.)

    Мовленнєва розминка.

Now let's play. I'll give you some cards з англійською мовою та деякі cards with the Russian words. Ваша робота є для цих карт.

head

голова

knee

коліно

eyes

очі

nec

шия

shoulder

плече

ears

вуха

foot (feet)

ступня (ступні)

arm

рука (від плеча до кисті)

nose

ніс

toe

палець на нозі

hand

рука (пензель)

hair

волосся

face

обличчя

mouth

рот

tooth (teeth)

зуб зуби)

finger

палець на руці

leg

нога

elbow

лікоть

(Вчитель пропонує дітям пограти у гру – поєднати англійські назви частин тіла та їх російські еквіваленти. Для проведення цієї гри вчитель роздає кожному учаснику картку з англійським або російським словом. Діти встають зі своїх місць, розосереджуються за класом і за командою вчителя починають шукати свою пару" з англійським або російським еквівалентом. Потім пари вишиковуються в один ряд біля дошки і читають слова. Спочатку в парі читає той учасник, у якого англійський варіант, потім інший учасник читає російських варіант. Першим трьом парам, які швидше за інших правильно знайшли еквіваленти і побудувалися біля дошки, вручаються жетони. Гра триває 2-3 хвилини.)

    Фізхвилинка №1.

- Are you tired? Let's have a rest! Stand up, please!

(Діти встають зі своїх місць і виконують зарядку. На допомогу їм вчитель включає відео із зарядкою англійською мовою. 2 хвилини.)

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

And eyes, and ears, and mouth, and nose,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.

    Робота у групах.

(Вчитель ділить клас на групи по 3-4 особи та роздає кожній групі листи із завданням. Дітипрацюють 3-4 хвилини.)

Next task for you is to fill in the vowels.

(Після виконання завдання у групах вчитель збирає аркуші з відповідями, а дітей ділить по парах і роздає аркуші із новим завданням кожній парі.Детіпрацюють 4-5 хвилин)

Ваша робота є правильним словом нижче.

    Індивідуальна робота із картками.

(Кожен учень отримує індивідуальну картку з тестовим завданням і виконує її протягом 2-3 хвилин, потім учитель збирає листи з відповідями.)

Now your task will be to circle the correct answer:

    Фізхвилинка №2.

- Are you tired? Let's have a rest! Standup, please! (Вчитель пропонує дітям виконати другу фізхвилинку, промовляючи вголос вірш. 1-2 хвилини.)

Hands up, hands down,

Hands on hips,

Sit down!

Stand up,

Hands to the sides,

Bent left,

Bent right!

Well done! Take your places!

    Кросворд.

Next task for you is to solve the crossword.(Вчитель пропонує дітям розгадати незвичайний кросворд. Головне завдання - правильно підібрати назви частин тіла англійською мовою, щоб вийшло ключове слово shoulders. Це слово написане червоною крейдою на дошці, решта клітин порожня. Час виконання 4-5 хвилин.)

(Дело в таблиці вказано зразковий варіант рішення кросворду.)

    Загадковий лист.

We have got a strange letter.деякі словамає disappeared. Ваша спроба буде бути встановлена ​​на sentences.(Вчитель показує дітям загадковий лист, у якому пропали деякі слова. Завдання дітей – вставити пропущені слова. Кожна дитина отримує індивідуальний лист. Час.виконання 3-4 хвилини.)

A hand has five …. A foot has five …. We have one head, one ….., one …. and one …. We have two eyes, two …, two ……, two ….., two ….., two ….. and two …. A man has thirty-two ……

Відповіді:

A hand has fivefingers. A foot has fivetoes. We have one head, onenec, onenoseand onemouth. We have two eyes, twoears, twoarms, twoноги, twohands, twofeetand twoknees. A man has thirty-twoteeth.

    Підбиття підсумків.

Що ми сьогодні робили на уроці, діти?

Яка тема нашого уроку? Якою була мета нашого заняття? Чого ми сьогодні навчилися і як це нам може стати в нагоді в житті? Які помилки ви припускали найчастіше?

(Вчитель ставить запитання російською мовою, вислуховує відповіді учнів. Після цього вчитель пропонує спочатку дітям самим оцінити себе та аргументувати свою оцінку, потім виставляє остаточні позначки. Якщо позначка, яку ставить вчитель відрізняється від тієї, яку поставив собі учень, вчитель має аргументувати своє рішення.Час 3-4 хвилини.)

    Домашнє завдання.

Вчитель роздає листи із домашнім завданням індивідуально кожному.

    Рефлексія.

Вчитель роздає дітям шаблон пелюстки квітки-семиквітки, завдання дітей розфарбувати пелюсток відповідно до свого настрою. Жовтий – чудовий настрій, зелений – гарний настрій, синій – сумний настрій, чорний – поганий настрій.

Після того, як усі пелюстки розфарбовані, вчитель скріплює їх в одну квітку та поміщає на стенд настрою. (Час 3 хвилини)

Вивчення частин тіла людини становить важливу частину навчання іноземних мов. Ці слова часто даються в картинках у дитячих підручниках, щоб малюк міг швидше їх запам'ятовувати, підключаючи зорову пам'ять.

Давайте разом вивчати частини тіла людини!

На нашому сайті ви знайдете багато посібників для вивчення частин тіла людини англійською мовою.

Плакати та картинки

Для тих, хто навчає своїх дітей англійською мовою, зробила плакат: "Частини тіла людини для дітей англійською мовою в картинках" на прикладі симпатичного хлопчика. Плакат повністю зроблений англійською мовою з транскрипцією слова, окремо виділено такі частини тіла як рука, рот та око. Плакат «Частини тіла людини для дітей англійською мовою в картинках» підійде для дітей будь-якого віку, які починають вивчати англійську мову. Роздрукуйте його та показуйте по кілька разів на день, акцентуючи увагу на окремих частинах тіла людини. Крім того, його можна повісити на стіні, і коли малюк буде з цікавістю підходити до нього, показуйте і називайте частини тіла англійською мовою в картинках. Завантажити безкоштовно плакат «Частини тіла для дітей англійською мовою в картинках» можна тут:


Чорно-білі картки.
Внутрішні та зовнішні органи людини англійською мовою.

Тут можна завантажити плакат «Частини тіла людини для малюків» на російській мові безкоштовно.

Плакат для дітей.

Розвиваючі завдання для перевірки


Виріж і склей чоловічка. Напиши правильні відповіді. З'єднай лінією частини тіла та їх назви. З'єднай лінією частини тіла та одяг, який одягається на відповідну частину тіла.

Відео посібники

Незамінними останнім часом у педагогіці стають відео урок та презентація. Вони активно включають в навчання зорову пам'ять та образи, активізуючи процес запам'ятовування.

Відео урок та презентація, присвячені частинам тіла людини, є на нашому сайті. Тут ви знайдете не лише слова, а й зображення, цікаві слайди, уривки з мультфільмів. Вони допоможуть малюкові запам'ятати іноземні слова. У відео урок включено пісню про частини тіла. Саме пісня стане найкращим помічником та вчителем для хлопців, змушуючи запам'ятовувати складні слова під музику.

Пісні

Відео урок чи презентація набагато цікавіше, ніж звичайний урок у школі. У цьому випадку урок завжди супроводжується не лише повторенням слова та нудними вправами, а й музикою, піснями, картинками, мультиками, а ведуть його, як правило, улюблені герої чи досвідчені ведучі. Відео урок перетворюється на справжню казку, на знайомство з живим світом слів. Презентація, як і відео ролики, може бути використана на заняттях з англійської мови у молодших класах школи, центрах з вивчення іноземних мов, дитячих естетичних центрах та для підготовки дітей до школи приватними вчителями. Матеріал буде корисний скрізь і зробить урок яскравішим і різноманітнішим, приверне увагу дітей. Батьки можуть використовувати плакати та відео посібники для самостійних занять зі своїми дітьми.

Вивчення частин тіла англійською мовою передбачає детального розгляду анатомії людини. Якщо дитина нещодавно почала вивчати мову, не варто боятися, якщо викладач раптом почав таку складну тему. Багато слів, що використовуються для позначення частин тіла, дуже короткі і легко вимовляються. Малюк поповнить словниковий запас і набуде нових знань.

Вивчайте частини тіла людини з нашими посібниками. Вони допоможуть грамотно організувати роботу та принесуть чимало користі вашому малюку.

До вашої уваги пропонуються короткі та цікаві тексти-історії англійською для дітей. Історії з перекладом російською мовою - так вам буде простіше вчити англійську. Якщо ви бажаєте більше практикуватися англійською, причому, не тільки онлайн, але і skype, то стукайтеся до мене в скайп - markandvika (Canada). Я вам допоможу.

Також вам будуть цікаві та корисні інші тексти англійською мовою в розділі . При копіюванні тексту, перекладу або аудіо та розміщенні на прихильник ресурсах посилання на цей сайт є обов'язковим.

Our body

What do you know про ваші тіла? Людські тіла (людини) є дуже приємними. Це полягають в arms, ногах, trunk, head, шпильки і сон на. help us to speak and eat food.

Всі люди мають різні faces. Там є два яйця, ніби, mouth on our face. We have hair, a neck, 2 shoulders, ten fingers, ten toes, ten nails, 2 feet, 2 knees, 2 cheeks, 2 eyebrows, a forehead, a chin.

Everybody має його/her own skin. It comes in many colors. Люди, які живуть в Африці, мають високу або чорну шкіру. Люди, які живуть в Європі мають білий скин.

Наші голубки можуть бути або curly, long, short, dark, blonde, gray.

Humans мають muscles, fat, bones, joints.

Існують два хлопці, два легенів, heart, шлунок, живі та інші органи в людях' bodyes.

Там є 32 тексту і один тон у нашій mouth. Кілька людей (kids and adults) усвідомлюють деякі свої руки, коли вони не мають 32 років.

Тіло людини

Що ти знаєш про своє тіло? Тіло людини дуже гарне. Воно складається з рук, ніг, тулуба, голови, шиї і таке інше. Очі допомагають людині бачити, вуха допомагають людині чути, рот та губи допомагають людині говорити.

Усі люди мають різні особи. На обличчі людини є два ока, ніс, рота. Також у людини є волосся, шия, плечі, пальці на руках, пальці на ногах, нігті, стопи, коліна, щоки, брови, чоло, підборіддя.

Людина має шкіру, вона буває різного кольору. Люди, які мешкають в Африці, мають коричневу або чорну шкіру. Люди, які мешкають у Європі, мають білу шкіру.

Волосся буває пряме або кучеряве, довге, коротке, темне, блондинисте, сиве.

Також людина має м'язи, жир, кістки, суглоби.

Усередині тіла людини є серце, шлунок, печінка, нирки, легені та інші важливі органи.

У роті у людини є 32 зуби та язик. Деякі люди (діти або дорослі) втрачають один або кілька зубів, тому не у всіх людей 32 зуби.

Related Posts:

  • Красиві фото Бангкока та цікаві вирази на…
  • Рецензія, опис фільму "Конг. Острів Черепа" та…
  • Цікаві факти про Лева Толстого та уривок його роману…

Марина Щевелькова

My body.

Знайомство з новим лексичним матеріалом

Цілі і завдання:

Освітні: активізувати раніше вивчені лексико-граматичні структури у мовленні дітей, повторити назви частин тіла, кольори

Розвиваючі: - розвивати пізнавальну активність дітей; розвивати музичний слух, пам'ять, увагу, спритність, рухову активність, почуття ритму.

Виховні: виховувати інтерес до занять англійською мовою.

Устаткування: іграшкове кошеня, роздатковий матеріал - листи із завданнями, фломастери, магнітна вудка, 8 картонних рибок з металевими скріпками на плавцях (на рибок наклеєні кольори); килимок, що імітує озеро;

Stages (Хід заняття)

I. Introduction. Greetings. Організаційний момент.

Teacher: Hello, children! I'm happy to see you today! Let's say HELLO до наших очей. Вони працюють для вас за день, вони позбавляються польових заходів.

You are so nice!

Hello, мої shoulders!

Hello, my knees!

Stay healthy, please,

My body, my tummy,

My back and my arms!

Stay healthy, my body!

Be clear, my mind!

(Діти вітають частини свого тіла: носик, очі, вушка, плечі, животик, коліна, пальчики на ногах, спинку, руки. Вітаються з ними і торкаються званої частини тіла, повторюючи тим самим лексику на тему «Частини тіла».)

2. Game “Let's go fishing!” Гра "Рибалка". Повторення кольору.

Teacher: Children, look! Там є невеликий Lake Full of fish here. Але риби є різні кольори.

Teacher: Yes! Let’s catch the fish with the help of this fishing rod. Let’s try to catch the fish.

Child: I have got a blue fish.

3. Загадки: Вивчення лексики на тему BODY

За будь-якої погоди,

Загартовую тіло... body.

Від плеча до кисті сам,

Руку називаю … arm.

Руку простягнув мені friend.

Пензель руки назвали ... hand

Я люблю чудовий біг,

Ногу всі назвали… leg.

Палець я зламав на рингу,

Палець англійською … finger.

У коліні ногу ти зігни

Коліно англійською … knee.

Від проблем та шкільних бід

Розболілася сильно … head

За відмітки погані

Мені надрали славно… ear

У того швидше біг,

У кого довше …

4. Пісня Head Shoulders Knees and toes

коліна та шкарпетки

Head, shoulders, knees and toes

Голова, плечі, коліна та шкарпетки (пальці ніг)

коліна та шкарпетки

And eyes and ears and mouth and nose

І очі, і вуха, і рот, і ніс

Head, shoulders, knees and toes

Голова, плечі, коліна та шкарпетки (пальці ніг)

коліна та шкарпетки

5. Вивчення лексики Body and Face. Аплікація «Обличчя клоуна».Вчитель називає частину особи англійською, діти беруть (якщо вчитель називає чарівне слово PLEASE) та приклеюють. Take a nose please.

6. Фонетична розминка.

Язичок tongue [t]

по імені , живе у зручному теплому будинку, у роті свого господаря. У будинку є дві стіни (щічки)-cheeks, підлога та стеля. Язичок любить тепло, тому у нього в будинку два двері: зовнішня – губи lip, внутрішні – зуби teeth

Язичок спить на підлозі, там йому зручніше, а у кінчика язичка є улюблене місце на стелі, на піднесенні, відразу за верхніми зубками. Язичок любить грати в різні звуки: - [d], [t], [n], [l], [s], [z]. Ось так язичок живе-живе, назовні не виходить, боїться застуди. Якось уночі розігралася негода, повіяв сильний вітер [u:], зашуміли дерева і полив дощ. Язичок прокинувся і почав прислухатися до звуків ззовні. Спочатку він почув, як ухає сова на дереві [u], як зовсім близько пробіг відпиркуючи їжачок[f], [v]. Якийсь птах весь час повторював [ : ]. Десь у далині замичала корова [m], загарчав собака [r] і гоготали гуси [g]. Під вікном язичка, сердито перемовляючись, поспішали в укриття два жуки, [з]. Язичок спав і тихо дихав [h].

Уві сні він чув, як стукає дощ по даху [p]. А на ранок від бурі не лишилося й сліду. Виглянуло сонечко, заспівали пташки, задзижчали мухи

Язичок прокинувся, потягнувся як кішка [-], і йому захотілося піти погуляти. Він відчинив зовнішні двері і спочатку висунув тільки свій кінчик, а потім, наважившись, вискочив з дому і побіг до ставка. Язичок розвеселився, став кидати в ставок камінчики [b], а потім вирішив скупатися. Вода була дуже холодна, але язичок про все забув і просидів у ставку довго-довго, поки не змерз. Він повернувся у свій будиночок, кінчик його стрибнув на улюблене місце на стелі, але і там він продовжував тремтіти. У поспіху язичок забув зачинити зовнішні двері, і вона заплескала [w]. Язичок її швидко закрив, і ліг у ліжко під ковдру.

Не вдалося язичку вберегтися від застуди. У нього розболілося шийка, почався кашель [k], піднялася температура, і він кілька разів чхнув. Язичок лежав і до приходу лікаря тихо стогнав. Спочатку так [e], а потім протяжніше [e:]. Нарешті прийшов лікар, похитав головою, коли дізнався про купання [:]., І звелів язичку сказати [:]. Але у язичка вийшло щось зовсім інше: дивне, потім [i] і нарешті

[i:]. Лікар залишився незадоволений, і тоді язичок дуже постарався, але в нього вийшло тільки. Довелося лікареві дати язичку гіркі ліки. Язичок проковтнув несмачну пігулку і сказав.

Незабаром він заснув, і йому наснився чудовий сон. До нього в гості прийшли вісім маленьких гномів. Вони хотіли познайомитися та погратися з ним. Старший гном, приклавши палець до губ сказав", він спить, не будемо йому заважати. " А найменший гном сказав: "Ми ж йому знімемося, значить, ми йому не заважаємо". І тоді кожен гном підійшов до язичка, ввічливо привітався і назвав своє ім'я. Так вони познайомилися і потоваришували - язичок на ім'я [i] і вісім гномів [ei],

[ai], [i], [au], [u], [u], [i], [є]. Потім вони весело грали, і на прощання язичок попросив гномів частіше приходити до нього в гості уві сні.

7. Колискова пісенька для нашого язичка

Twinkle, Twinkle Little Star (оригінал Jason Graves)

Мерехти, мерехті, зірочка

Twinkle, twinkle, little star,

Мерехти, мерехті, зірочка,

How I wonder what you are!

Як я хочу дізнатися, хто ти!

Up above the world so high,

Ти так високо, над усім світом,

Як Diamond на небі!

Ти як діамант у небі!

When the blazing sun is gone,

Коли Сонце заходить,

When the nothing shines upon,

Коли ніщо не сяє,

Then you show your little light,

Тоді ти тихенько світиш,

Twinkle, twinkle, all the night.

Мерехай, мерехтай всю ніч.

Then traveller in the dark,

Мандрівник у пітьмі

Думаю, ви для свого малого парку,

Дякує тобі за твою іскорку.

He could not see which way to go,

Він би не бачив, куди йти,

If you did not twinkle so.

Якби ти так не виблискувала.

When the blazing sun is gone,

Коли Сонце заходить,

When the nothing shines upon,

Коли ніщо не сяє,

Тому, що ви не знаєте, що ви,

Нехай я не знаю, хто ти,

Twinkle, twinkle, little star.

Мерехай, мерехтій, зірочка!

«Частини тіла» — одна з найпростіших і найулюбленіших дітьми тем. Їм подобається дізнаватися англійські аналоги вже добре знайомих частин тіла і грати в різні ігри на цю тему, благо наочний матеріал у них завжди по рукою.

Ми пропонуємо наступний алгоритм уроків (15-20 хв) на тему «Частини тіла».

Урок 1.Попросіть вашу дитину назвати, які частини тіла вона знає (російською мовою). Запитайте, чи знайомі йому ці назви англійською мовою. Покажіть , а потім спитайте, що він запам'ятав. Якщо у вас є спеціальний плакат, пройдіться з дитиною основними частинами тіла, просто озвучуючи і повторюючи їх назви. Якщо плаката немає, можна спробувати вказувати на собі.

Урок 3Продемонструйте картки 2 рази, використовуючи . Покажіть вашій дитині та запропонуйте заспівати її з рухами.

Урок 4Виберіть гру з картками складніше та проведіть її. Тепер ваше завдання зробити так, щоб усі назви частин тіла говорила тільки ваша дитина. поверніться до плаката, покажіть на ньому різні частини тіла та попросіть дитину назвати їх. Заспівайте пісню Body Song.

Урок 5.Влаштуйте перевірочну роботу: попросіть вашу дитину взяти в руки всі картки та по черзі озвучити їх. Поверніться до презентації та відключіть звук, тепер слова має називати ваша дитина. Не забудьте подивитися на тему (серія 23 «What are we doing?») та (серія 13 «My Body»).

Програма-мінімум на тему «Частини тіла» виконана!

За бажанням ви можете продовжувати вивчати цю тему далі та використовувати додаткові матеріали:

  • книга «My Body», із серії «» (завантажити);
  • підручник « » + Activity Book, розділ People;
  • графічний диктант: ви називаєте частину тіла, а ваша дитина має намалювати її;
  • ігри « » 1 та 2, теми Face та Body.