Біографії Характеристики Аналіз

Урок англійської мови «Різні магазини та покупки.

План-конспект відкритого
уроку з англійської мови

Школа: №12
Клас: 6б
Дата: 16.03.2009р.
Тема: «Shopping»

Вчитель: Зверкова Дар'я Олексіївна
Керівник ПЦК: Рульова Галина Анатоліївна

Дата: 16.03.2009р.

Тема: "Shopping" ("Покупки").

Тип уроку: комбінований.

Форма уроку: хорова, індивідуальна та групова робота.

Цілі уроку:
Освітня:1) контроль граматичних навичок, закріплення лексичного матеріалуна тему, формування логічних умінь.

Розвиваюча: розвиток комунікативних здібностей учнів, активності.

Виховна: прищеплення інтересу до теми, що вивчається, виховання поваги один до одного, ініціативності та творчості учнів.

Завдання уроку: 1) контроль граматичних навичок (кількісні займенники); 2) відпрацювання лексики на тему; 3) активізація мовної діяльностіучнів; 4) розвиток логічних умінь учнів.

Обладнання уроку: картинки з продуктами, готові проекти, картки контролю граматичних навичок, дидактичний матеріал.

Технології: ігрові, технології співробітництва.

Хід уроку

I Етап. Організаційний момент. (Time 4 min)
Ціль: Введення в мовне середовище.

Teacher: Hello, children.
Children: Hello, teacher.
T: I'm glad to see you.
Ch: We are glad to see you too.
T: Sit down please. How are you?
P: I'm fine, thanks.
T: And how are you?
P1: I'm O.K
T: How are you?
P2: I'm O.K. Thank you.
T: And how are you?
P3: I'm fine, and you?
Teacher: I'm fine, thanks.
Фонетична зарядка.
Ціль: актуалізація артикуляторної діяльності.

Teacher: Now we must train out tongues. Repeat after me: [µ] – shop, shopping, shopkeeper; [i] - little, milk, fish, chips; [
·] - money, customer; - jar, carton, супермаркет.

Look at the boardboard it is a poem:
A poem
I як ice-cream,
She likes sweets.
I like cookies,
He likes cheese.
I як кофе,
She likes tea.
I love you
Do you love me?

ІІ. Етап актуалізації знань та підготовки учнів до свідомого засвоєння матеріалу. (Time: 3 хв.)

Введення у навчальну ситуацію:

T: Всі хлопці і дівчата будуть йти до покупки теми Shopping' і будуть створювати наші власні супермаркети.

T: Now tell me please, what you associate with word shopping.

[ Завантажте файл, щоб подивитись картинку ]

ІІІ. Етап тренування навичок та умінь письмової мови, говоріння (10 - 15 хв)

T: Every supermarket sells food. Тут ми маємо багато виробів в моїй taštiці, які будуть в супермаркеті. What are they? Таке, read and translate.

P1: a bar of chocolate – плитка шоколаду
P2: a packet of tea – коробка чаю
P3: a jar of coffee – банку кави
P4: a carton of juice – коробка соку
P5: a packet of nuts – упаковка горішків
P6: a loaf of bread – булка хліба
P7: a box of sweets – коробка цукерок
P8: milk – молоко

T: Every supermarket має багато shops or departments. What are they?

P1: the grocer's
P2: the baker's
P3: the greengrocer's
P4: the dairy
P5; the butcher’s
P6: th
·e fishmonger's

T: Now children, let's play a game "Shops and products".
Завдання гри:

3) тренування та розвиток комунікативних умінь учнів.

We need 2 teams. Ви маєте перший team і ви є 2d team. Task is put products acordes to shop where you can buy them. The 1st team has scores and 2d team has scores. Good.

T: When you buy food, you know how хоч мою людину want to buy. В магазині ви: багато, трохи, мало. Tell me please, what the English variantes are. When do we use them? Now make up one sentence with your card and quantifiers. Thank you.

T: Now children, таке ці картки. Look and write the right word. Такі ваші pens and start working. Ill give you 4 min.

T: Give me your cards. Time is up!

IV. Етап вдосконалення мовних умінь. (Time 10 – 15min.)

T: Now you will listen to my riddles and try to guess the answer. Work in your teams, please. What is it?

Waiter, waiter, help me sooner, what is made of sugar?
Waiter, waiter, help me please, what is made of meat?
Waiter, waiter, come back, what is made of eggs?
Waiter, waiter, таке це flower, what is made of flour?
Waiter, waiter, така ця частина цибулі, яка є основою м'яса?
Waiter, waiter, tell me please, where can I eat?

T: Every supermarket має a cafй and its menu. Тут ми маємо наш cafй and our menu. Look, please. Now we will have a game «What is missing? » Work in teams.
Завдання гри:
2) повторення лексичного матеріалу;

What do we need for?

Cabbage soup: potatoes, carrots, onion, salt, meat, pepper, water, ?
Російський салат: beetroot, carrot, cucumber, onions, pees, salt, oil, ?
Pelmeny: flour, salt, eggs, water, pepper, ?
Pancakes: flower, eggs, salt, milk, sour cream, ?

T: And then we have drinks. What are they? Now we will play another game « At the cafй»
Завдання гри:
1) розвиток логічних умінь учнів;
2) повторення лексичного матеріалу;
3) тренування та розвиток мовних умінь учнів.

T: У нас є 4 guests в нашому кафе: Jenny, Tim, Kate і Dan. Read the sentences і tell me what each person has to drink. What team will be the first?

Jenny and Tim має самий drink.
Only Kate has hot drink.
Dan має великий expensive drink.
Jenny's drink cost 25p more than Kate's drink.

V. Підбиття підсумків уроку. (3 хв)
T: Do you like this interesting lesson?
P: Yes!
T: All of you worked well. Team 1 has scores and tem 2 has scores. I'll put your marks for cards at the next lesson. See you tomorrow, good bye.


Додані файли

Урок 15 . Різні магазини та покупки.

Цілі діяльності педагога: вдосконалення навичок читання та запитально - роботи у відповідь за текстом; активізація лексичних та аудитивних навичок;розвиток орфографічної навички; пам'яті та мислення;виховання свідомого ставлення до навчальної діяльності.

Тип уроку: комбінований

Заплановані результати (предметні): А: слухати та розуміти текст, побудований на знайомому мовному матеріалі;Г: висловлювати припущення, використовуючи зразок;Ч: читати вголос, використовуючи основні правила читання, розуміти значення слів;П: складати питання з дієсловом-зв'язуваннямtoru

Універсальні навчальні дії (метапредметні):

Особистісні: орієнтація в соціальних ролях та міжособистісні відносини; соціальна мотивація навчальної діяльності

Регулятивні: виділяти і формулювати те, що вже засвоєно і що ще потрібно засвоїти; адекватно сприймати пропозиції вчителя щодо виправлення допущених помилок; застосовувати встановлені правила у плануванні способу рішення;

передбачати можливості отримати конкретний результат під час вирішення завдань.

Пізнавальні: використовувати моделі для розв'язання задач;усвідомлено та довільно будувати висловлювання у письмовій та усній формі;пошук та виділення необхідної інформації з тексту; смислове читання;передача інформації усним способом;дізнаватися, називати та визначати об'єкти та явища навколишньої дійсності відповідно до змісту навчального процесу.

Комунікативні: проявляти активність у взаємодії на вирішення комунікативних і пізнавальних завдань;ставити питання, необхідні для співпраці з партнером;слухати співрозмовника; будувати зрозумілі для партнера висловлювання.

Освітні ресурси: ММ;аудіозапис до уроку 15; ММ; картинки за темами «Продукти» і «Магазин»; орфографічне завданнянaкарток за кількістю дітей.

Хід уроку

I. Організаційний момент

- Goodmorning, children! I'm glad to see you today.

How are you?( We are fine, thanks. Andhowareyou?)

Давайте привітаємо один одного і заспіваємо їм пісню про дружбу. Груповаробота. Пісенька“The more we are together”

Who is absent today?(All pupils are present.)

Today we shall go to the shop.

Вчитель вітає дітей та повідомляє їм мету уроку.

2. Фонетична зарядка. Активізація навичок аудіювання.

Children, let's remember some English sounds.

Вчитель показує дітям транскрипційні значки. Учні називають звуки. Вчитель просить дітей згадати слова із цими звуками. Якщо завдання викликає труднощі, вчитель сам називає слова російською і просить дітей перекласти їх англійською мовою,[ fjcoffee, fish, fly [ n] orange, sandwich, corn [ p] soup, potato, porridge[з:] -girl, bird, her [ i] fish, porridge, milk [ m] some, ham, dance - alotof, apple, girl

Thankyou, children.

3.Мовленнєва розминка

Це 's time to play and find out what you like to eat and to drink.А які продукти ви знаєте? (Повторюють продукти на дошці).

Гра «Whatismissing

Let's play an interesting game. It is called "What is missing?". You can see some pictures on the blackboard. How many pictures can you see?What can you see on the pictures?(Bread, oranges, butter, ice cream, sweets, milk, juice.)Try to remember the food. Now close your eyes. Open your eyes. Whatismissing? Youareright. Itismilk. НaДошці вивішується сім картинок, і учні називають зображені на них продукти. Потім учні заплющують очі, і вчитель прибирає одну з картинок. Діти відкривають очі і називають зниклий продукт харчування. Вчитель може видозмінити гру і попросити учнів запам'ятати як продукти, а й їх послідовність. І тут вчитель не прибирає картинку, а змінює зображення місцями.

4 . Закріплення лексичних навичок .

Iwillcallanimal and food, які вони є animal.Я називатиму тварини, і їжу, яку ці тварини люблять. А ви погодитеся чи ні. ( Учніпоказуютьсигнальнікартки).

A bear likes honey.

A rabbit likes carrot.

- A cat likes fish.

A dog likes some milk.

- Acocklikescorn.

5. Індивідуальна робота за картками. (Знайди помилку).

1.A bear likes corn.

2. A rabbit likesbutter.

3. A cat likessweets.

4. A dog likesjuice.

5. A cock likes porridge.

5. Фізкультхвилинка .

T- Are you tired? Це є час, щоб запобігти і зайняти. Standup, please. (Діти роблять фізхвилинку навідео-пісню Ifyouarehappy”.

6. Подання нового матеріалу. Активізація навичок монологічного мовлення.

Look at the board, please. Тут ви можете знайти різні магазини.Назвіть їх. (Діти не можуть називати магазини)

- The Green Shop

The White Shop

The Sweet Shop

The School Shop (упр.1 Стор.27)( відео)

- Tell me, please, what can you buy in these shops?Скажіть мені, що ви можете купити у цих магазинах? Для того щоб відповідати на моє запитання, ви можете використовувати фразу:IthinkIcanbuy…(Я думаю, що я можу купити…)Whobegins? (Учні піднімає руки та скажуть, що вони можуть купувати у цих магазинах)

IthinkIcanbuybananas в Green Shop.

IthinkIcanкупити ice-cream в White Shop.

IthinkIcanbuy a cake в Sweet Shop.

7 . Вдосконалення навичок читання.

It's time to read the story про Mr Greenwood's pet. Readthetextandsayifthebirdcanread.(Учнічитаютьтекстзупр.6 стор.28)..( Потім відповідають питання, який ставить вчитель).

- роботавгрупах.

The bird's name is….

Rocky eats corn….

Mr. Greenwood teaches his bird to…

8 . Рефлексія

Teacher. Дякую за роботу.Thank you for your work!Давайте разом згадаємо, якою була мета уроку сьогодні. Як ми досягли цієї мети? За допомогою яких етапів ми її досягли? Для чого нам знадобляться нові знання, які ви сьогодні набули?

The lesson is over. Good-bye, boys! Good- bye, girls!

Домашнє завдання : РТ 15; підготуватися до контрольної роботи.

Муніципальне загальноосвітня установа

«Середня загальноосвітня школа №33»

Конспект

уроку з англійської мовипо темі " Shopping» («Покупки»)

в 6 класі

підготувала

вчитель іноземних мов

Лепехіна Тетяна Михайлівна

м. Кемерове

2011

Комунікативна мета уроку: Вдосконалення мовних навичок, актуалізація вивченого матеріалу на тему. Завдання уроку: Практична: 1) семантизація лексики; 2) удосконалення фонетичних навичок; 3) розвиток навичок діалогічного мовлення; 4) тренування навичок аудіювання. Пізнавальна: Розширення лексичного кругозору

Розвиваюча:Розвиток фонематичного слуху, довільної уваги, зорового сприйняття

Виховна: виховання культури та ввічливості, інтересу до предмета, що вивчається. Тип уроку: комбінований, урок закріплення знань. Форма уроку:стандартна Оснащення: таблички з назвами магазинів, картинки, магнітофон

Хід уроку

I) Організаційний момент. Good morning, children! I am glad to see you. I hope you are fine. How are you, children?T-P1, P2, P3

What is the date today? What day of the week is today? Who is absent from a lesson? Why is he (she) absent? What’s the weather like today? What’s temperature today? Are you ready for a lesson?

II)Мовна зарядка. Введення у мовне середовище. Постановка завдань урокуour theme is « Do you like to go shopping?»What are we going to speak about? (Діти відповідають). Yes, quite right. We are going to speak shops and shopping.Do you often go to the shop?What kind of shops для вас? (Діти відповідають питання). We'll repeat наші слова, we'll make up the dialogues and we'll go shopping.III)Фонетична зарядка. Let's begin with our song.Звучить пісня “Hipp e ty Hop”(учні слухають без зорової опори та співають): IV)Семантизація лексики. А )Well, і тепер я можу познайомитися, який вид shops do you know.Діти називають види магазинів, я вивішую картинки та назви (можна з транскрипцією) на дошку. Great!В) Look please! I have some words, але I don’t understand the spelling of these words. Help me please! Read! На картках дано букви, діти складають із букв слова і словосполучення і вимовляють їх. Картки можуть бути такими:A s g e r c o r

С)Аудіювання. Чи існують для dialogів про Mrs Brown and say what shops did she go? Слухають діалоги, записані на касету і називають магазини. P. 127) D) Answer my questions! Do you often go to the shop? What shops do you visit більше often? Як для мене, я йду на green grocery's more often . And you?опитую кілька учнів). Do you often go to the baker's? Howoften do you go to the butcher's? What can we buy here? How often do you go to the greengrocery's? What can we buy at the greengrocery's? І т.д. E) Open please your books at p. 129, ex. 5. (відчитати слова за підручником) F) І тепер, як малюнок і вірити, де і скільки може бути. На дошці прикріплені картинки із зображенням різних видівмагазинів та їх назви. Діти беруть картинки із зображенням продуктів та прикріплюють їх до відповідного магазину.

BAKER’S

Зразокпропозицій:I can bay carton of juice at the greengrocery's.Great ! Quite right. V) Розвиток навичок діалогічного мовлення. Let's go shopping. Make up the dialogues. I give you 2 Minutes. Діти в парах складають діалоги і представляють їх біля дошки, використовуючи наочний матеріалVI) Заключний етап. Підведення підсумків. Якщо ви для своєї роботи, ви були дуже активні, він був таким, щоб працювати з вами. Have a nice day. Goodbye!

Список використаної літератури

1. Кузовлєв Ст П., Лапа Н. М. та ін. Англійська мова. Підручник для 6 класів. М: Просвітництво, 2007

2. Кузовлєв В.П., Лапа Н.М. Англійська мова. Книга для вчителя для підручника для 6 класу.М: Просвітництво, 2007

Щоб подивитися презентацію з картинками, оформленням та слайдами, скачайте її файл і відкрийте PowerPointна комп'ютері.
Текстовий вміст слайдів презентації:
Theme:“Disaster” The motto of the lesson:We love the earth as a new born baby coves his mother's heartbeat (old Indian quotation) What is “Disaster” ? NEW WORDS A volcano is mountain with hole called a crater on the top. Деякий час lava and gases є виконані від кратера. На чолі quake є sudden shaking of the ground. A flood is a large amount of water which quickly covers a place that is usually dry land. A hurricane is a very violent wind or storm. 1. In what year був flooding in West Kazakhstan oblast? 2. What areas were flooded? 3. What were the consequences of flooding? LISTEN AND READ: Flooding in West Kazakhstan region West Kazakhstan region is suffering from flooding now. Більше ніж у денних villages flooded already affecting several thousand people, more than three thousand have already been evacuated. Водний рівень в Ural River в West Kazakhstan до кінця квітня 13 був 647 centimeters. Водяний рівень в ніч від 12 до 13 квітня 2010 року 48 centimeters. water level in flooded areas continues to rise. З огляду на погоду, що посилатимуться на місцевість, щоб отримати worse – невеликі пориви знаходяться в регіоні.Міністер з емергенів Vladimir Bozhko spolu з місцевими executives і працівниками регіональних емергенів регіону довжини за територіями, пов'язаних з flood2. have been damaged by flood in total. 400 з них є dachas (country cottages). The rescuers є поточно evacuating людей з неабиякої області і є moving them до evacuation centers. evacuees є зроблені з їжею і медичним способом. Усього число людей відображається від територій, що випливає з регіонів, що більше 6, 181. За допомогою слів ви можете скористатися сумою думок. Водний рівень в Уральській River в West Kazakhstan до кінця квітня 13 був ____ centimeters. water level in flooded areas continues to _____. З огляду на погоду длявідповідей про те, що питання буде жити___________- heavy rains are expected in the region. 1, 622 houses have been _______ by flood in total. 400 з них є dachas (country cottages). The rescuers є currently _________ людей з неабиякої області і є moving them to evacuation centers. evacuees є __________ with food and medical care. Усього число людей, які потрапили від flood affected areas makes more than _____ . 647 evacuating damaged worse rise забезпечений Nuclear bomb Tsunami Earthquake Volcano Flood Hurricane 4. Вони printed all the books on time. ____________________________________ 5. Вони closed the main railway station yesterday. _____________________________________ 6. Someone stole all my money. ______________________________________ THE LESSON IS OVER!GOOD BYE!


Додані файли

    ІІІ.Основна частина.

    1) Опис картинки

    (упр. 1а стор 106.)

    Фізкультхвилинка для очей.

    T: Our eyes want some rest.

    Now let’s do exercises.

    Look left, right

    Look up, look down

    Look at your nose

    Open, wink та smile.

    Your eyes are happy again.

    3) Читання.

    T: Close your books, please. We will listen to the text (упр. 2 стор.107).

    T: Let's do Ex. 2(a) p. 106.

    4) Граматика.

    a) вживання артиклів a/an/the.

    to ru

    c) упр.3в стр107.

    IV

    A: Can I help you at all?

    B: Thank you very much.

    A: You're welcome.

    V.Підсумок уроку.

Перегляд вмісту документа
«конспект уроку на тему "магазини, покупки" »

Урок з англійської мови для 5 класу

Тема урока: "SHOPPING”.

(«Крами, покупки»)

Вчитель: Мухаметзянова Г.І.

Цілі:

Розвиток лексичних навичок на тему «Магазини, покупки»;

Практика учнів у усного мовлення;

Розвиток граматичних навичок (вживання артиклів а/аn і the, дієслова to be у часі);

Розширення загального кругозору учнів (знайомство із веденням діалогу у магазині);

Розширення словникового запасу;

формування інтересу до подальшого вивчення теми;

Оснащення уроку:презентація, аудіо-додаток.

Хід уроку

I. Вітання.

Т: Hello, boys and girls. I'm glad to see you today. How are you? How is your mood? What date is it today, I wonder? What day of the week is it? And do you remember what season it is now? What do you usually wear in this season? What’s the weather like today? What are you wearing?

Today we'll have really interesting lesson “Going shopping”. We'll listen, read and talk o shops and products, вивчити допоміжну допомогу і поставити для інформації, play some games in groups and alone.

II. Підготовка учнів до сприйняття іншомовної мови.

1. Фонетична розминка. Повторення вивчених слів на тему «Магазини, покупки».

T: I have some flashcards. Task is to read the words correctly.

T: Now look at the screen. You can see some products. So the task is to say where people can buy them

2. Мовна розминка.

T: Now answer my questions, please.

    Do you often go shopping? Do you like it?

    What shops do you prefer to go to?

    What do you usually buy there?

    Are you tired after the shopping?

ІІІ.Основначастина.

1) Опис картинки

T: Let us describe the picture on page 10.

Т. What type of shop є Diana's?

S. It's a jeweller's. Where’s the shoe shop? It's next to the florist's.

Можлива відповідь: Benny's is a shoe shop. Шлях shop є між Laura's і Karen's on the first floor.

Karen's is a clothes shop. Shop shops next to Benny's on the first floor.

Brown's є bookshop. Книжковий магазин є next to Karen's on the first floor.

Top Hits is a record shop. Record shop next to Lloyd's on the ground floor.

Lloyd's is a chemist's. The chemist's is between Top Hits and Diana's on the ground floor.

Diana's is a jeweller's. The jeweller's is between Lloyd's and Burger land on the ground floor.

Burgerland is a fast food restaurant. The fast food restaurant є між Diana's і Toy land on the ground floor.

Toyland is a toy shop. The toy shop є між Burgerland і Ann's on the ground floor.

Ann's is a newsagent's. The newsagent's is next to Toyland on the ground floor.

2) Закріплення активної лексикиу мові (упр. 1а стор 106.)

T: Children imagine that you are in the mall. Act out short dialogues. Використовуйте модель в своїх текстових books.

Фізкультхвилинка для око.

T: Our eyes want some rest.

Now let’s do exercises.

Look left, right

Look up, look down

Look at your nose

Open, wink та smile.

Your eyes are happy again.

3) Читання .

T: Close your books, please. We will listen to the text (упр. 2 стор.107).

T: Now open your books and let's read the text. Ex. 2 p. 107. Let's read it one by one. If there any words you don't know, please ask.

T: Let's do Ex. 2(a) p. 106.

4) Граматика .

a) вживання артиклів a/an/the.

T: Read the grammar reference, p. 106. Say when we use a/an and the.

b) упр.3а стор 107 вживання дієслова toruу часі (слайди 16-18).

c) упр.3в стр107.

d) закріплення граматичного матеріалу упр 4. стор 107.

IV. Розвиток умінь вести діалог етикетного характеру у магазині.

T: Now we'll learn to offer help and ask for information. Imagine you’re at the mall. Now look at the screen. Використовуйте модель і act out short dialogues. Work in pairs (слайд 19).

A: Can I help you at all?

B: Yes, please. I'm looking for a toy train.

A: Вони є на чотири дні.

B: Thank you very much.

A: You're welcome.

V.Підсумокуроку.

T: Our lesson is ending. Let's make a conclusion. We hale learned new worlds on new topic. We have acted out dialogues. Now we know how to use the verb to be in Past Simple and we can use it in our speech.

T: Thanks a lot. I'm proud of you. A perfect job! Now write down your homework: SB ex 6 p. 107. Ви можете почати свої думки про те, як йти. Goodbye! Have a good day!