Біографії Характеристики Аналіз

Англійські слова на тему «Будинок»: переклад, транскрипція. Конспект відкритого заняття на тему My house Заняття мій будинок з англійської мови

Flat - квартира

House- будинок

Semi-detached house- два будинки, з'єднані загальною стіною

Front door - вхідні двері

Staircase - сходи

Roof- дах

Garden-сад

Garage-гараж

Chimney - труба

Aerial-антена

Nursery- дитяча

Bedroom-спальня

Bathroom-ванна

Kitchen-кухня

Living room-вітальня

Study- кабінет

Toilet-туалет

Bathroom

Mirror- дзеркало

Comb - розрахунки

Bast - мочалка

Bath-ванна

Towel - рушник

Soup-мило

Toothpaste - зубна паста

Shower - душ

Shampoo-шампунь

Foam bath-ванна з пінною

Living-room

Cushion-диванна подушка

Bookcase-книжкова шафа

Ceiling - стеля

Furniture-меблі

Carpet-килим

Arm-chair- крісло

Sofa-диван

Painting- картина

Wallpaper-шпалери

Fireplace-камін

Lamp- лампа

Floor lamp-торшер

Coffee table- журнальний столик

Curtains-фіранки

Indoor plants - домашні рослини

Bookshelf- полиця для книг

Kitchen

Sink - раковина

Oven- духовка

Knife-ніж

Spoons - столові ложки

Teaspoons - чайні ложки

Forks - вилки

Napkins-серветки

Cups - чашки

Kettle-чайник

Fridge-холодильник

Freezer- морозилка

Dishwasher - посудомийний посуд

Dishwashing liquid- рідина для миття посуду

Cooker unit - кухонна плита

Cutlery drawer - ящик для столових приладів

To bake a cake- спекти пиріг

To dice-різати кубиками

To slice-різати шматочками, скибочками

To spread-намазувати

Tap-кран

Bedroom

Bed-ліжко

Pillow-подушка

Pillow-case-наволочка

Blanket-ковдра

Wardrobe-гардероб

Alarm clock-будильник

Chest of drawers-комод

Hair dryer-фен

Housekeeping (Робота по дому)

To tidy up / to clear up the mess – забиратися

To do washing-up/ to wash the dishes-мити посуд

To air smth-провітрювати

To dust smth- протирати

To polish – натирати до блиску

To wipe- протирати мокрою ганчіркою

To sweep – підмітати

To iron- гладити

To lay the table/ to set the table- накривати на стіл

Other words (інші слова)

Iron- праска

Torch-ліхтарик

Bucket-відро

Ashtray - попільничка

Vacuum cleaner- пилосос

Vase-ваза

Scissors-ножиці

Key-ключ

Hammer-молоток

Tape measure-рулетка

Trash-сміття

Dialogues (Діалоги)

- Have you got any plants for today?

Yes. I`m going to tidy up my house

Do you need any help?

Yes. I want to throw the old chest of drawers away.

Ok. I`ll help you

У тебе є якісь плани сьогодні?

Так. Я збираюся забратися в моєму домі

Тобі потрібна допомога?

Так. Я хочу викинути стару комод.

Добре. Я допоможу тобі

- John, я потребую вашої допомоги

What the matter?

The tap doesn’t work. I can`t figure out how to fix it.

Give 5 хвилин. I`ll help you

Джоне, мені потрібна твоя допомога

Що трапилося?

Кран не працює. Я не можу зрозуміти як його полагодити

Через 5 хвилин я тобі допоможу.

- We are running short of time. At 3 o`clock sharp I have to be in my office

You can go. I`ll sweep and wash the dishes. Let me know when you`re free.

Ok. Thank you

У нас мало часу. Я маю бути в офісі рівно о 3 годині.

Ти можеш йти. Я підмету і помию посуд. Дай мені знати, коли ти звільнишся.

Добре. спасибі

Маргарита Нечитайленко
ООД з англійської мови «Будинок, милий будинок»

Тема: “Home sweet ho me”

Інтеграція областей: пізнавальний розвиток, мовленнєвий розвиток, художньо-естетичний розвиток,

Мета заняття: Розвиток комунікативних навичок дітей у ситуаціях з даного сюжету, виявлення рівня сформованості сприйняття мови на слух.

Виховна: виховувати почуття радості та гордості за свій будинок, прищеплювати любов та повагу до своєї країни та країн вивченої мови, толерантність та інтерес до вивчення іноземної мови через ігрові ситуації; розвивати увагу, усидливість, пам'ять;

Освітня: виявити рівень комунікативних навичок за сюжетом «Будинок, милий дім», уміння сприйняття мови на слух;

Розвиваюча: практикувати учнів у використанні лексики на тему, розширювати лексичний і граматичний матеріал.

Обладнання: комп'ютер, диск з пісеньками, лялька Mr. Tongue, демонстраційні картки (предмети меблів, тварини, м'які іграшки, магнітна дошка, магніти, коробочка з масками ведмедів, послання у пляшці, листи із завданнями, матеріал для рефлексії).

1. На дошці висять картинки із зображенням миші, ведмедя, жирафа (фонетична зарядка).

2. Коробочка, де знаходяться ложка та вилка (віршики).

3. Лист від інопланетного мешканця (пісня).

4. (нові слова).

5. Стіл із героєм (заохочення).

Хід безпосередньої освітньої діяльності.

I. Організаційний момент.

Діти сидять на стільчиках.

Teacher: Good morning, my friends.

Good morning, Margarita Nikolaevna

2. Пальчикова зарядка.

Діти, а наші пальчики можуть образитися на нас, давайте допоможемо їм привітати один одного (діти виконують вправу Hello, hello, hello to you). Сьогодні до нас прийшли гості, вони теж знають англійську, привітайте їх.

Діти, скажіть, а що ви більше любите грати чи займатися? А давайте, сьогодні не займатимемося, - ми тільки гратимемо. До нас у гості сьогодні прийшов Джек. Він поспішає до свого друга Спота в гості, але щоб потрапити до його будиночка, треба пройти зачарований ліс, де багато складних завдань. І Джек боїться йти один. Він просить вас провести його та допомогти розгадати всі загадки. Допоможемо? Тоді вирушаємо в зачарований ліс! А ось і доріжка (стрілки із кольорового паперу на підлозі).

3.Фонетична зарядка.

- Хлопці, ой хто це до нас прилетів? (відповіді дітей) Він просить вас допомогти йому зробити віконце в його будиночку, зробивши зарядку для язичка

Жив у світі язичок у будинку без віконця.

Англійською мовою говорив трохи.

Робив вранці зарядку - [l], [m], s, ,

Застеляв своє ліжечко,

Чистив зуби - , , в будинку прибирав,

Двері навстіж відчиняв - [р], [w].

Виходив він погуляти,

Свіжим повітрям дихати – [h].

Язичок, коли гуляв,

Дуже швидко замерзав.

Кінчик свій зубами притискав

І тремтів - [е-е].

Побігавши трохи, він зігрівався.

І тоді такий звук лунав.

Набридло язичку в темному домі жити,

І вирішив у стелі він вікно пробити.

Підняв кінчик язичок,

Став стукати по стелю - [t], [d].

ІІ. Основна частина.

1. Постановка цілей. Активізація лексичних навичок

– Отже, ми вирушаємо в подорож, де зіграємо у безліч ігор, і зрозуміємо, скільки нових слів ви запам'ятали на тему «Мій милий дім», розкажете, в яких будинках живете, і як ви сильно любите свої будинки, а з грою так хорошим настроєм дорога до будиночка Спота (нашого друга) виявиться швидкою та невтомною. Подивіться на цю чарівну книгу, зараз я вам прочитаю, як необхідно мати кожному свій будинок, а заразом і порахуємо англійською

2.Читання Вірші «Десять Іванов»

Жив був у своїй хатці Іван і звали його по-англійськи «one»

Другий прийшов у хатинку ту і стали його називати все two

Третій прийшов у хатинку, дивись. Його звуть англійською «three»

Четвертий зайшов, прихистили його. Стало їх четверо, значить "four"

П'ятий увійшов, тепер їх five шостий це "six",

А seven - сьомий, в хаті вже ніде стати і ногою.

Восьмий стукає: «Відкривай швидше», тепер їх вісім або «eight».

Дев'ятий увійшов, значить, стало їхнє «nine».

Десятий кричить: Куди шапку повісити? І стало їх "ten", що означає десять.

Живуть Івани у хатинці сидячи, нехай у тісноті, зате не образливі.

Хлопці, що це? (Конверт) Зараз ми прочитаємо, що у листі написано.

“Здрастуйте, хлопці, мене звуть Пем. Я прилетів до вас із іншої планети. У вас на планеті Земля все не так, як у мене на батьківщині. І будинки не такі, і кімнати. Розкажіть мені, будь ласка, що можна побачити у кімнаті вашої групи”.

(називають слова, що позначають меблі)

Закріпити індивідуально .What is this?- It's a…

Is it a?- Yes, it is// No, it is not. It’s a…

3. Мовленнєва розминка «Snowball»

Дивіться, а от снігова грудочка, вона така маленька, щоб вона стала великою, ми зараз будемо її катати (передаючи один одному). Let’ play the game «Snowball» Діти ланцюжком називають слова, кожен повторює слова попередніх і додає одне своє.

P1-a door P2-a door, a table P3-a door, a table, a carpet…

4. Розвиток навичок сприйняття мови на слух

Після того, як ведмідь розвалив теремок, звірі загубилися у лісі, давайте їм допоможемо знайти свої будиночки.

(на дошці прикріплені картинки тварин ведмедя, мишки, жирафа та три будиночки, діти слухають тексти з описом та з'єднують стрілочками).

Be attentive & listen to my stories? Whose house is it?

*My house is not big. It is small. My house is а hole. It is nice. (A Mouse)

* My house is big. It is high. My house is not low. It is beautiful. (a giraffe)

* My house is low. It is not high. My house is dark. I як to sleep in my house. (a bear)

5. Фізкультхвилинка

Ой, здається, ми розбудили ведмедя, та й пора йому вже вставати, прокидайся, ведмедик, залежався, роби з нами зарядку

Teddy bear, Teddy bear, look around.

Teddy bear, Teddy bear, touch the ground…

6. Формування комунікативних навичок

Ось коробочка. Погляньмо, що в ній. Льоша, відкрий коробочку, і покажи всім нам, що там лежить. (роздаю піктограми)

Де б ми не були, завжди повертаємось… додому. А які у вас удома. Чи хтось живе у квартирі?

Показую піктограму, згадуємо, що вона означає

I live in a small house. I have a table в моїй хаті.

6. Гра «Ярмарок»

(виходить одна дитина до дошки, на якій магнітами прикріплені ілюстрації меблів називає, кому буде подарунок. Обдарований називає предмет англійською мовою і отримує його в подарунок, потім він робить на ярмарку іншій дитині подарунок і т. д.) - I want to have a sofa…

Plea se.

– Так, це послання у пляшці. Цікаво, що там написано.

– Давайте сядемо на галявину та прочитаємо послання. Знаєте, хлопці, мені буде потрібна ваша допомога. Деякі слова розмили крапельки води, тому, коли я читатиму це послання, допомагайте мені. А ще тут є нові слова, їх ви запам'ятовуйте:

Happy Birthay to you!

Happy Birthay to you!

Happy Birthay, dear Spot,

Happy Birthay to you!

- А давайте ще розповімо Споту, які ми вивчили нові слова.

– Ось ми й дісталися свого друга Спота на день народження. Він нам дуже вдячний. За це він частує вас цукерками.

I. Заключна частина.

– Ви сьогодні молодці! І загадки розгадували, і пісеньку співали, і нові слова вивчили.

Рефлексія.

Подивіться, яке дерево росте біля будиночка Спота, але на ньому ще немає квітів, допоможемо їм з'явитися. Якщо вам цікаво було подорожувати до Споту – прикріпіть червону квітку, а якщо були труднощі на шляху – рожевий. Діти прикріплюють квіти.

My House

Let's go to my house.
Let's go today.
I'll show you all the rooms
Where we work and play.
Here is the kitchen
Where Mother cooks for me.
Here is the living room
Where I watch TV.
Here is the dining room.
We eat here every day.
And this room is my room
Where I sleep and play.

План-конспект відкритого заняття з англійської мови

по темі: " My house »

Граматичні підтеми : оборот there is, there are, прийменники місця,tohavegot.

Мета уроку: систематизація знань учнів на тему “Myhouse”, а також повторити тему «Myfamily».

Завдання:

1. Освітні:

    активізація вживання лексики на тему;

    активізація конструкції there is/are, прийменників місця,tohavegot;

    навчання навичок роботи у групі;

    розвиток навичок монологічного мовлення;

2. Виховні:

    здійснити естетичне виховання;

    виховувати інтерес до іншомовної мовної діяльності.

3. Розвиваючі:

    розвиток навичок мовлення;

    розвиток уваги та сприйняття, мислення та уяви.

Обладнання : ноутбук, картки

Тип уроку : формування та закріплення знань.

Методи : наочний, словесний, індивідуальний, груповий, самостійної роботи

Технології, що використовуються на уроці : ігрова, рефлексивна, діяльнісна, здоров'язберігаюча.

Хід уроку

I. Організаційний момент.

Good morning boys and girls. I'm glad to see you today. Sit down, please.

T: How are you?

T: What the weather is today?

T: Do you like the weather?

T: Thank you for your answers.

Всі ми маємо на темі “My house”. Ми збираємося повідомити слова на тему, grammar construction “There is\ are”, prepositions of place and many other things. There will be lots of interesting діяльність у нашій lesson today. Are you ready to start?

ІІ. Вірш

My House
Let's go to my house.
Let's go today.
I'll show you all the rooms
Where we work and play.
Here is the kitchen
Where Mother cooks for me.
Here is the living room
Where I watch TV.
Here is the dining room.
We eat here every day.
And this room is my room
Where I sleep and play.

III . Фонетична розминка

Завдання. Прочитайте слова та виберіть зайве слово.

[ɔ:l]- tall, wall, vase, ball

[ɔ:]- door, floor, flower, short

[u] - book, bookcase, wood, door

IV. You know many words на нашому темі. Let`s review them and play a little .

Я приготувала вам кілька загадок.Listen to me and say what is it?

Загадки

Готовий обід у місіс Ейбл,

Гостям накритий вже круглий …

Сиджу на ньому я прямо,

Щоб не хворіла на шию.

Він із зручною спинкою

І зветься………….chair

Не проспати б на урок,

Ми заводимо на ніч…………..clock

Помити його не важко,

Покритий лінолеумом ……………..floor

Тут весь час гам і шум:

Це наша з братом …………….room

4. Пісенька « This is my house ».

5. Повторення слів на тему « My house » по картинці.

6. Введення нового граматичного матеріалу « Thereis| are», « tohavegot».

7. Діалогічне мовлення з використанням нових граматичних явищ. (Вчитель-діти)

Questions :

    Have you got a brother or a sister?

    What is his\ her name?

    How old is he\she?

    Have you got a children's room?

    Чи є вони в вашому місті?

    Is there a bed in the room?

    Are there 4 chairs in the kitchen?

8. Фізкультхвилинка .

Let’s do some physical exercises, have some rest.

Stand up, sit down ( встаємо , сідаємо )

Clap, Clap, Clap.(плескаємо в долоні)

Point to the window,(Показуємо пальцем на вікно)

Point to the door,(Показуємо пальцем на двері)

Point to the board,(Показуємо пальцем на дошку)

Point to the floor.(показуємо пальцем на п ол)

Stand up, sit down( встаємо , сідаємо )

Clap, Clap, Clap.(плескаємо в долоні)

9. Робота у групах. (Дві команди – « Red » and « Green »)

Завдання. Підібрати до цих англійських пропозицій правильний переклад.

10. Повторення прийменників. (Два завдання)

    На дошці вчитель просить дітей відповісти на дане питання, використовуючи прийменники місця.

    Самостійно діти у своїх групах роблять вправу.

11. Підбиття підсумків. Домашнє завдання

1 Слова за темою: Квартира та кімнати (звук та транскрипція)

Інші слова:

apartment- Амер. квартира; apartment house- багатоквартирний будинок; penthouse apartment- Пентхаус; studio apartment– ательє, майстерня; duplex apartment- Амер. квартира, розташована на двох поверхах

room– кімната; floor- підлога; ceiling- стеля; wall– стіна; window- Вікно; entrance (front door)- вхідні двері; toilet- Туалет


2 Слова на тему: Меблі (звук, транскрипція)

[ɑːmˈtʃɛː] – крісло
[ˈbʊkkeɪs] – книжкова шафа; книжкова полиця
[ˈkɑːpɪt] – килим
- Стілець
[ˈkʌbəd] – шафа для посуду
[ˈfʌɪəpleɪs] – камін
– лампа
[ˈmɪrə] – дзеркало
[ˈsəʊfə] – диван, софа
[ˈteɪb(ə)l] – стіл
– ваза
[ˈwɔːdrəʊb] – гардероб, шафа

Інші слова:

furniture– меблі; couch- диван, софа, кушетка; bed- Ліжко; double bed- двоспальне ліжко; desk- письмовий стіл

wall(-)paper- Шпалери; curtain- фіранка, штора; cushion- диванна подушка; blanket- ковдра

bath- Ванна; shower cabin(et)- душова кабіна; sink- раковина; flush toilet- Унітаз

...........................................

3 Відеоролики англійською мовою на тему: Кімнати та частини будинку

...........................................

4 Пісня англійською мовою: Let"s Clean Up / Займемося збиранням!

...........................................

5 Лексика на тему: кімнати будинки та меблі (відео)


...........................................

6 Назви предметів меблів та побутової техніки по-англійськи

...........................................

7 Особливості вживання англійських слів, що позначають квартиру

Іменники, що позначають місце знаходження ( apartment, flat, hall, house) Використовуються при позначенні становища серед них подібних, зазвичай, з кількісним числівником і без артикля. Чисельне ставиться після такого іменника. Ці іменники часто пишуться з великої літери: Room S, Apartment 20, Hall 5.


...........................................

8 Квартира та меблі в англійських ідіомах

bachelor flat (apartment)– (досл. холостяцька) однокімнатна квартира

hell"s kitchen- місце, яке користується поганою славою; кримінальний квартал
soup kitchen– безкоштовна їдальня (де видається суп біднякам та безробітним)
thieves" kitchen– злодійський кубок
everything and the kitchen sink- Майже все, потрібне і непотрібне


armchair critic– критик, сліпо наступний якийсь л. доктрині, догмі

to be on the carpet- бути на обговоренні (про питання); to call smb. on the carpet– викликати когось на килим
to have somebody on the carpet– давати наганяй комусь
to roll out the red carpet for somebody– надати комусь теплий прийом
to sweep something under the carpet- намагатися приховати щось

chair days- старість
to take the chair- Стати головою зборів; відкрити збори
Chair!– До порядку!

cupboard love– корисливе кохання, прихильність (зазвичай у дітей, коли вони хочуть щось отримати від дорослих)

upon the table- Публічно обговорюваний; загальновідомий
to lay on the table- Політ. відкласти обговорення (законопроекту)
to turn the tables (up)on smb.- бити супротивника його ж зброєю; помінятися ролями
under the table- п'яний; секретно, таємно, підпільно

on the couch- жарг. що знаходиться на сеансі у психоаналітика; проходить курс психоаналізу

...........................................

9 Ігри, пісні та історії: кімнати в квартирі та меблі англійською мовою (флеш)

Відмінності між британською та амерканською англійською в назвах житлових приміщень та меблів

Будинки, квартири, мешканці, агенти

Житловий масив - housing development(Am) - housing estate(Br)
готель квартирного типу apartment hotel(Am) - service flats(Br)
спальний район, спальне передмістя – bedroom(Am) - dormitory(Br)
багатоквартирний будинок - apartment building / house(Am) - dwelling house, блок flats(Br)
багатоквартирний будинок (у якому квартири перебувають у приватному володінні); квартира в такому будинку condominimum, condo(Am) - apartment(Br)
квартира – apartment(Am) - flat(Br)
однокімнатна квартира - studio(Am) - bed-sitter(Br)
жилець, квартирант – roomer(Am) - lodger(Br)
меблевий магазин - furniture store(Am) - furniture shop(Br)
агент з продажу нерухомості realtor(Am) - estate agent(Br)

Кімнати

Вестибюль, фойє lobby, foyer(Am) - entrance hall, foyer(Br)
коридор, передпокій – hallway(Am) - hall(Br)
дитячий куточок kidspace(Am) - children's corner(Br)
вітальня – living room(Am) - sitting room, lounge, drawing room(Br)
кімната відпочинку - recriation room(Am) - restroom(Br)
робочий кабінет - den, study(Am) - home office(Br)
туалет – bathroom, toilet, john, restroom(Am) - lavatory, battery(Br)
комора – lumber room(Am) - box room(Br)
комора – pantry(Am) - larder(Br)

Меблі та інше

Комод (для одягу) bureau, dresser(Am) - chest of drawers(Br)
шафа, буфет – closet(Am) - cupboard(Br)
диван - couch, davenport(Am) - sofa, settee(Br)
розкладачка – cot(Am) - camp bed(Br)
фіранки (тюльові) sheers, underdrapes(Am) - net curtains(Br)
штори, жалюзі (window) shades(Am) - blinds(Br)
ванна – bathtub(Am) - bath(Br)
кран водопровідний) - faucet(Am) - tap(Br)
стічна труба - soil/sewer pipe(Am) - drain(Br)
електрична розетка - electric outlet(Am) - power point, socket(Br)
ліфт – elevator(Am) - lift(Br)

З книги М. С. Євдокимова, Г. М. Шлєєва "Короткий довідник американо-британських відповідностей".



Ігри та вправи на тему: кімнати та меблі (англійською мовою)

Англійські вірші, в яких згадуються частини будинку та меблі

I Never Want to Go to Bed
Kenn Nesbitt

I never want to go to bed.
I like to stay up late.
I'm bouncing off the bedroom walls
and, frankly, feeling great!

I'm dancing like a maniac
instead of counting sheep.
My mom says, "Time for bed."
My dad yells, "Get your butt to sleep!"

I'm not sure what my bottom
has to do with anything,
but that"s okay because I"d rather
jump around and sing.

I don"t know what it was
that made me feel so wide awake.
Could it have been the Red Bull
and the double-chocolate cake?

I wonder if the seven cups
of coffee plus dessert
of Hershey bars and Skittles
are what left me this alert?

Whatever it turns out to be
that made me feel this right,
I hope I track it down
so I can stay up every... ZZZzzzzz

The Kitchen

A home is made of many rooms
To rest, to sleep, to shower,
До play, and read, and talk a lot,
Do hobbies by the hour.

Якщо китина, а, китина
Is a room that's made of dreams
Of fantasies... created by
A love of cooking schemes.

To touch, to smell, to visualize
The wonders that occur...
And then to taste, and then to taste
Results of things that were.

At one time just "ingredients,"
In their places on the shelves
But become a wondrous mixture
Як though transformed by elves.

Yes, a home is made of many rooms.
Each one has it's pleasures,
But the kitchen is the best of all
For finding hidden treasures.

Please remember – don't forget...
Mabel Lucie Attwell

Please remember – Don’t forget!
Never leave the bathroom wet.
Nor leave the soap still in the water. -
That's a thing we never ought"er! –
And as you"ve been so often told,
Never let the "hot" run "cold";
Nor leave the towels upon the floor.
Nor keep the bath an hour or more –
When other folks are wanting one;
Just don't forget – it isn’t done! –
An" if you"d really do the things –
There's not the slightest need to sing!


Будинок, в якому живе дитина, це найрідніше місце для нього. Звідси дитина починає пізнавати світ. До перших слів, які вчиться вимовляти дитина рідною мовою, ставляться назви предметів у домі. Він бачить ці предмети щодня, він грає із нею, створює їх чарівний світ. Будь-який будинок – це відмінне місце для ігор та відмінний навчальний посібник для вивчення нових слів та фраз будь-якою мовою. Давайте навчимося говорити про це і по-англійському.

  • Щоб правильно користуватися матеріалами, ознайомтесь з
  • Щоб правильно підготувати дитину до уроків, ознайомтеся з
  • Не перестрибуйте через теми, виконуйте їх послідовно. Але до пройдених тем можна й бажано періодично повертатися.
  • Щоб правильно розпочати кожне заняття, використовуйте ритуали переходу іноземною мовою. Про них Ви можете почитати у вступних заняттях
  • Якщо Ви самі тільки починаєте вивчати цю мову, то Вам буде корисно почитати

Завдання

Завдання можна виконувати у будь-якому порядку, комбінувати між собою.

Добре буде згадати завдання з Теми 6. Мій день та Теми 7. Їжа

№1

Говоріть дитині фрази із шаблонів, комбінуючи різні слова. Говоріть саме цілі фрази, а не окремі слова ("It is a chair" (Це стілець), а не просто "chair" ("стул")). Обов'язково супроводжуйте слова позитивними емоціями та діями. Показуйте справжні домашні предмети та іграшкові, фотографії або картинки із зображенням будиночків, меблів та повсякденних ситуацій у межах будинку. Показуйте на іграшках побутові сценки, як вони готують їжу на кухні, їдять за столом, заправляють ліжко тощо. Кожну дію супроводжуйте відповідною фразою:

  • - Do you want to sleep?(Ти хочеш спати?)
  • - Yes, I want to sleep.(Так я хочу спати)
  • - Let's go to the bedroom.(Підемо до спальні)
  • - It's your bed. You sleep in this bed. Go to the bed. I буде read a book for you.(Це твоє ліжко. Ти спиш у цьому ліжку. Лягай у ліжко. Я почитаю тобі книжку)

Нічого не перекладаєте. Кожну фразу повторюйте кілька разів. За одне заняття необов'язково використовувати усі фрази та слова. Одне таке завдання має тривати не більше 3-7 хвилин, потім закінчуйте урок або переходьте до іншого завдання. Використовуйте іграшки, робіть з ними сценки та міні-діалоги, щоб показати дитині принцип цього завдання.

№2

Ходіть по квартирі з дитиною та розповідайте, куди йдете і що робите. Займайтеся з дитиною домашніми справами. І коментуйте усі свої дії англійською. Тут добре підійдуть приклади діалогів із Теми 6. Мій день, Теми 7. Їжа, Теми 8. Одяг.

Приклад:

  • - I'm going to the kitchen. I'm opening the door. (Я йду на кухню. Я відчиняю двері)
  • — There is a table, a fridge, chairs and a window in the kitchen. (На кухні є стіл, холодильник, стільці та вікно)
  • - It's hot in our kitchen. I'm opening the window. (На кухні жарко. Я відчиняю вікно)
  • - Do you want to eat? (Ти хочеш є?)
  • Lets cook together. (Давай готувати разом)

Так Ви домашні справи зробите і позаймаєтеся. Коли дитина пропускає нові слова «через руки», тобто бере в руки предмети та називає їх. Він краще запам'ятовує слова завдяки асоціативній пам'яті.

№3

Вигадуйте історії про життя улюблених іграшок своєї дитини та підбирайте відповідні діалоги.

  • Lets visit the family of pigs(Давай сходимо в гості до сім'ї поросят)
  • - The live in a small pink house (Вони живуть у маленькому рожевому будинку)
  • - This is their bedroom. Вони є sleeping. Where do they sleep? (Це їх спальня. Вони сплять. Де вони сплять?
  • - They sleep on small yellow beds.(Вони сплять на маленьких жовтих ліжках)
  • - Oh. They are waking up. They want to eat. (Про! Вони прокидаються. Вони хочуть їсти)
  • - Where do they eat? (Де вони їдять?)
  • - They eat in the kitchen. (Вони їдять на кухні)
  • - They invite us to drink tea together.(Вони запрошують нас попити чаю разом)
  • - Let's drink tea. Do you want to drink black або green tea?(Давай пити чай. Ти хочеш пити чорний чи зелений чай?)
  • - I want to drink black tea.(Я хочу пити чорний чай)

№4

Дивіться різні картинки та фотографії із зображенням будинків, меблів, домашніх справ та домашньої обстановки. Дуже добре підійдуть картини великих художників із натюрмортами та зображенням різних побутових сцен. Заодно можна почати знайомити дитину з живописом. Також підійдуть будь-які книжки з картинками, де є меблі та домашня обстановка. Називайте усі предмети, які бачите. Описуйте їх колір та розмір. Перелічуйте людей, казкових персонажів та називайте, що вони роблять.

Ваші сімейні фотографії теж можна використовувати.

№5

Читайте дитині будь-який вірш, показуйте картинки із зображенням меблів та виконуйте необхідні рухи за текстом. Можна наспівувати кожен віршик під будь-яку мелодію. За один раз повторіть віршик кілька разів. Підключайте до гри іграшки. Нехай також виконують рухи. Вірші знайдете нижче.

№6

Якомога більше малюйте, ліпіть і робіть різнокольорові вироби. Малюйте свій будинок та вигадані будиночки, меблі, кімнату дитини, кухню. Малюйте, чим Ви займаєтесь у кожній кімнаті. Ліпіть меблі, вирізайте з паперу, робіть лялькові будиночки з будь-яких підручних матеріалів. Називайте кольори та розміри.

Чим смішнішими і незвичайнішими будуть Ваші малюнки, тим краще. Дивуйте свою дитину. Тільки яскраві та позитивні враження змушують дитину щось запам'ятовувати та викликають у неї бажання повторювати за Вами.

№7

Дивіться відео, підспівуйте (хоча тільки ті слова, які Ви знаєте) та виконуйте рухи.

Нова лексика

  • ці нові слова Ви повинні знати до початку занять з дитиною
  • Ви можете вивчати слова не всі слова відразу, а групами по 3-5 слів і поступово додавати їх протягом декількох днів.
  • В останньому стовпці вказана транскрипція російськими літерами як підказка, але звертаю Вашу увагу, що російські літери що неспроможні передати всіх англійських звуків. Зокрема: міжзубий [с] та [з] (коли пишеться th), англійський [р], носовий [н] (коли пишеться ng) та особливі англійські голосні. Тому якщо Ви ще погано читаєте англійською, обов'язково спочатку ознайомтеся з )
Іменники:

Квартира

Телевізор

Холодильник

Мікронівівка

Раковина

Комп'ютер

Вітальня

Дієслова:

Показувати

Дивитись

Відкривати – закривати

Сідати - вставати

Прибиратися - розкидати

Дістати з – покласти у

Включити вимкнути

Виходити – виходити

Ходити в гості

Запрошувати

Прикметники:

Великий маленький

Високий низький

Довгий-короткий

Прислівники

всередині – снажурі

Прийменники розташування

в (всередині)

перед – за

Apartment / Flat

sit down — stand up

tidy up – throw

get out – put in

turn on - turn off

come in – come out

go to the guest / visit

next to/by/beside

in front of — behind

[епатмент/флет]

[хаус/хоум]

[бланкет]

[уордроуб]

[Майкроуев]

[комп'ютер]

[лівін рум]

[оупен - клоуз]

[сіт даун – стенд ап]

[Тайді ап - сроу]

[цей аут – пут ін]

[терн він – терн оф]

[кам ін – кам аут]

[гоу тузе гест/візит]

[біг - смол]

[хай-лоу]

[лонг - шот]

[інсайд - аут]

[він - андер]

[Текст ту/бай/бісайд]

[фром - ін]

[ін фронт оф - біхаїнд]

Коротка довідка з граматики

Для батьків, які починають вивчати мову або володіють нею недостатньо добре:

  • Вам потрібно освоїти наступні правила граматики:
  1. В англійській є два поняття «дім».
  • house - будинок як будівля (Це великий будинок -Its a big house.)
  • home – будинок як домівка, як щось особисте.(Ходімо додому- Let's go home.Я вдома -Im at home)
  1. Візьмемо ще один досить популярний час "Сьогодення продовжене" ( Present Continuous )

Воно дуже популярне в мовленні, але якщо Вам складно його зрозуміти і звикнути до його використання - це не страшно. Використовуйте звичайний простий час.

Але для сміливців розповімJ

Цей продовжений час використовується, щоб описати дія, яка ще не закінчилася і продовжується в даний час.

Утворюється воно за допомогою дієслова to ru + смислового дієслова із закінченням – ing .

Загалом потрібно тільки вміти відмінювати дієсловоto ru, і приклеювати одне і теж закінчення –ingдо смислового дієслова.

Наприклад:

  • Я зараз сиджу на стільці(I'm sitting on the chair now)
  • Я зараз стою на підлозі(I'm standing on the floor now)

Коли ми говоримо в простому теперішньому часі, ми говоримо як би взагалі, не конкретизуючи, закінчилася дія або продовжується.

Наприклад:

  • Я зазвичай сиджу на стільці(I usually sit on the chair)
  • Я зазвичай стою на підлозі(I usually stand on the floor)

Різниця дуже тонка. Але вловити її можна.

  1. Відмінювання неправильних дієслів з цієї теми:
  • to sit- У минулому:sat
  • to stand- У минулому:stood
  • to throw- У минулому:threw
  • to get- У минулому:got
  • to put- У минулому:put
  • to come- У минулому:came
  • to go -у минулому:went
  1. There is / there are

Ці два висловлювання використовуються, щоб розповісти, як щось і десь.

Дослівно перекладається «Там є». Якщо після висловлювання вживається предмет в однині, то кажуть «There is (a chair)». Якщо після висловлювання вживаються предмети у множині, то кажутьThere are (two chaires)».

У російській мові ми можемо сказати: «На кухні стіл і стільці». В англійській мові в реченні завжди має бути дієслово, саме для цієї мети використовуються ці досить популярні стійкі вирази.

  1. Прийменники розташування
Прийменник Вживання прийменника Приклад вживання
In

(всередині)

Для позначення кімнат, будівель, вулиць, міст, країн In Paris (в Парижі), in the living-room (в вітальні)
Для позначення книги, газети In the paper (в газеті), in the book (в книзі)
Зі словами «таксі», «автомобіль» In the car (в автомобілі), in the taxi (в таксі)
Зі словом «картина» In the picture (на малюнку/на картині)
At

(у якомусь місці)

У значенні «поряд», «біля» At the door (біля дверей), at the railway station (на залізничній станції)
Зі словом «стіл» At the table (за столом)
Для позначення заходів At the neighbor's party (на вечірці у сусіда), at the concert (на концерті)
Для позначення місць, в яких ви робите типові дії At the cinema (у кіно – щоб дивитися фільм), at work (на роботі – щоб працювати)
On

(бути на поверхні, прикріпленим)

Для прикріплених предметів The picture is on the wall (картина на стіні)
Для місцевості з річкою Paris lies on the Seine (Париж стоїть на Сене)
Для предметів на поверхні On the desk (на столі)
Для позначення конкретної сторони On the left (ліворуч)
Для позначення поверху у будинку On the first floor (на першим поверсі)
Для громадського транспорту On the plane (на літаку), on the bus (на автобусі)
Для телекомунікацій On the radio (по радіо), on TV (по телевізору)
Next to/by/beside

(поряд, близько)

З якоїсь сторони від чогось/когось April is standing next to/by/beside the car (Ейпріл стоїть поряд з машиною)
Under (Під) На землі, нижче чогось або накрите чимось The pen is under the desk (ручка під партою)
Below (Під) Нижче ніж щось інше, але над землею The octopus is below the surface (восьминіг під поверхнею)
Over (Над) Накрите чимось іншим, зверху чогось Put a sweater over your T-shirt (одягни светр на футболку)
Walk over the bridge (перейти через міст)
Для подолання різних перешкод Climb over the wall (перелізти через стіну)
Above (Над) Вище ніж будь-який предмет або об'єкт, але не безпосередньо над ним A road above the river (дорога над річкою)
Across (через) Для позначення переміщення на інший бік Swim across the river (переплисти через річку)
Through (через) Проходити через щось, що має межі зверху, знизу та з боків Go through the tunnel (проходити через тунель)
To (к) Для позначення руху у напрямку до одухотвореного або неживого об'єкта Go до theatre (йти в театр)
Для позначення переміщення в інше місто чи країну Go to Paris (їхати в Париж), go to Ireland (їхати в Ірландію)
Зі словом «ліжко» Go to bed (йти спати (у ліжко)
Into (В) Для позначення входу до будівлі чи кімнати Go into the bedroom (Увійти в спальню), go into the flat (Увійти в квартиру)
Towards

(по напрямку до)

Для позначення руху у напрямку до будь-кого/чого-небудь, але не прямо до цього об'єкта/суб'єкта Go ten steps towards the building (зробити десять кроків до будівлі)
Onto (на) Для позначення переміщення на вершину чогось Jump onto the chair (застрибнути на стілець)
From (з) У значенні «чому, звідки» A flower from our garden (квітка з нашого саду)
Between (між) Для позначення положення предмета чи суб'єкта між двома різними об'єктами чи суб'єктами The town between Florence and Rome (Місто між Флоренцією і Римом)
Behind (за) Позаду чогось чи когось The man behind his back (людина за його спиною)
In front of (перед) Для позначення предметів перед чимось чи кимось The man in front of her (чоловік, вартий перед ній)

Шаблони фраз

  • Ви повинні володіти цими шаблонами фраз і намагатися комбінувати на їхній приклад всі слова зі списку нової лексики
Пішли додому

Це мій дім

Покажи мені двері

Я відчиняю двері

Я зачиняю двері

Я заходжу через двері

Я дивлюся у вікно

Де ти спиш?

Де твоє ліжко?

Де ліжко брата твого?

Я лежу на ліжку

Що лежить на ліжку?

На ліжку лежить подушка

На ліжку є подушка

Де ми їмо?

Ми їмо на кухні

Що ми робимо на кухні?

На кухні ми готуємо їжу,

їмо, миємо посуд.

Що є у холодильнику?

Дістань із холодильника

Постав у холодильник молоко

Що ми робимо у спальні?

У спальні ми спимо

Що є у цій кімнаті?

У цій кімнаті є двері,

вікно, шафа, диван.

Де стілець?

Стілець стоїть біля столу.

Стіл стоїть біля вікна.

Якого кольору ця стіна?

Я стою на підлозі

чи на стелі?

Я стою на підлозі.

На стелі важить люстра

Посади ведмедика на стілець.

Сядь на стілець

Сядь за стіл

Зайди до кімнати

Вийди з кімнати

Хто тут?

Чи є хто-небудь вдома?

Нікого немає вдома.

Let's go home.

Show me the door

I close the door

I come in through the door

I look out the window

Where do you sleep?

Where is your bed?

Where is the bed of

I lie on the bed

What lies on the bed?

A pillow lies on the bed

There is a pillow on the bed.

Where do we eat?

We eat in the kitchen

What do we do in the kitchen?

In the kitchen we cook,

eat, wash the dishes.

What is in the fridge?

Get out of the fridge

Put in the fridge the milk

What do we do in the bedroom?

In the bedroom we sleep

What is in this room?

У цьому будинку є те, що,

a window, a wardrobe, a sofa.

Where is the chair?

Шира недалеко від table.

Table is near the window.

What color is the wall?

Am I standing on the floor

or on the ceiling?

I'm standing on the floor.

The lamp is hanging

Put a bear on a chair.

Sit down on a chair

Sit down at the table

Come in the room

Come out from the room

Is anybody at home?

There is nobody at home.

[летс гоу хоум]

[ітс травень хауз]

[шоу мі зе дор]

[ай оупен зе дор]

[ай клоуз зе дор]

[ай кам ін сру зе ]

[ай цибуля аут зе уіндоу]

[уе ду ю сліп]

[уееріз е бед]

[уееріз зе бэд оф

[ай лай він зе бед]

[от лайз він зе бед]

[е пілоу лайз він зе бед]

[зееріз е пілоу він зе бед]

[уе ду уі іт]

[уі іт ін зе кітчен]

[от ду у іду ін зе кітчен]

[ін зе кітчен уі кук,

іт, уош зе дишес]

[уот з інзе фрідж]

[Гет аут оф зе фрідж

[пут ін зе фрідж зж мілк]

[от ду у іду ін зе бедрум]

[ін зе бедрум уі сліп]

[от з ін зис рум]

[ін зис рум зееріз е до, е

уіндоу, е уордроуб, е софа]

[уееріз зе чее]

[зе чее з ніе зе тайбл]

[зе тэйбл з ніе зе віндоу]

[уот калоріз зе уол]

[ем ай стендін він зе фло

про він зе селінг]

[айм стендін він зе фло]

[зе лемп з хеніну

він зе селін]

[пут е беэ він е чее]

[сіт даун він е чее]

[сіт даун він е ]

[кам ін зе рум]

[кам аут фром зе рум]

[ху з хіе]

[з енібаді ет хоум]

[зееріз ноубаді ет хоум]

Можливі допоміжні предмети на цю тему

  • Будь-які справжні або іграшкові меблі та предмети побуту
  • Картинки із зображенням домашньої обстановки та меблів, картинки із зображенням того, як роблять домашні справи або просто перебувають у домашній обстановці, а також подібні фотографії Вашої родини.
  • Різні іграшки, з якими можна влаштовувати ігри сім'ю, домашні турботи тощо.
  • Кольорові олівці, фарби, пластилін, кольоровий папір
  • Весела музика, під яку можна наспівувати віршики

КАРТКИ

Ці картки можна показувати дитині під час вивчення відповідних слів. Картки можна відображати в електронному вигляді або роздрукувати та нарізати.

ПОРАДА!Картки потрібно використовувати лише закріплення знань нових слів. Не варто починати вчити слова з карток. Слова варто починати вчити у тих інших вже відомими словами.

  • What is it? - Що це?
  • What do I show you? - Що я тобі показую?
  • Is it a chair or a table? - Це стілець чи стіл?

Вірші на цю тему

My House

Let's go to my house.

Let's go today.

I'll show you all the rooms

Where we work and play.

Here is the kitchen

Where Mother cooks for me.

Here is the living room

Where I watch TV.

Here is the dining room.

We eat here every day.

And this room is my room

Where I sleep and play.

Мій будинок.

Ідемо до мене додому.

Ідемо сьогодні.

Я покажу тобі всі кімнати

Де ми працюємо та граємо.

Це кухня

Тут мати готує для мене.

Це вітальня

Тут я дивлюсь телевізор.

Це їдальня

Ми тут їмо щодня.

А це моя кімната

Тут я сплю та граю.

[травень хаус]

[летс гоу ту травень хаус]

[летс гоу тудей]

[айл шоу ю ол зе румс]

[уе уї уек енд плей]

[хіеріз зе кітчен]

[уээ мазе кукс фо ми]

[хіеріз зе лівін рум]

[уее ай учч тиві]

[хіеріз зе дайнін рум]

[уі іт хіе еврі дэй]

[енд зис рум із травень рум]

[уее ай сліп енд плей]

Early to bed

The clock crows in the morn

To tell us to rise,

And he that lies late

Will never be wise.

Рано у ліжко

Годинник нас будить вранці,

Сказати нам піднімайся.

А той, хто пізно ліг у ліжко,

Ніколи не буде мудрим.

[їли ту бід]

[зе клок креуз ін зе мон]

[ту тел ас ту райз]

[енд хі зет лайз лейт]

[уіл нэве бі уайз]

The big clock

Listen to the big clock

Tick ​​tock, tick tock

Look at its hands move

Listen to its bell chime

Ding dong, ding dong.

Великий годинник

Слухай великий годинник,

Тік-так, тик-так.

Подивися, як рухаються стрілки

По колу.

Послухай, як дзвонить їхній дзвін

Дін-дон, дін-дон.

[Зе біг клок]

[лісен ту зе біг клок]

[тік струм, тик струм]

[цибуля ет ітс хендс мув]

[раунд енд раунд]

[лісен ту ітс бел чайм]

[Дін дон, дин дон]

Look!

Where’s my little hare?

Look! Under the chair.

Where’s my little fox?

Look! У box.

Подивися!

Де мій маленький заєць?

Подивися! Під стільцем.

Де моя маленька лисиця?

Подивися! В коробці.

[цибуля]

[уееріз травень літл хее]

[цибуля. анде зе чее]

[уееріз май літл фокс]

[цибуля. ін зе бокс]

This is how I like this

Sitting on the carpet,

This is how I like this,

All brought to me!

Те що мені подобається.

Сидячи на килимі,

Дивлячись у телевізор,

Це те, що мені подобається,

Це все моє!

[зісіс хау ай лайк зіс]

[сітін він зе капет]

[Лукін ет тиві]

[зісіз хау ай лайк зіс]

[ол брот ту ми]

My house

This is a ceiling,

This is a floor,

This is a window,

Мій будинок

Це стеля

Це двері

[травень хаус]

[зісіз е селін]

[зісіз е фло]

[зісіз е уіндоу]

[зісіз е до]

Children room

I`ve got two eyes

A very nice room in front of me.

I see the ceiling and the floor,

I see a table and a bed,

I see a carpet, it is red,

I see a wardrobe and a shelf.

I like to clean the room myself.

Дитяча кімната

У мене два очі

І я можу бачити

Дуже гарна кімната

Я бачу стелю та підлогу

Я бачу стіл ліжко

Я бачу килим, він червоний

Я бачу шафу та полицю

Я люблю прибирати кімнату сам

[Чілдрен рум]

[айв гот ту айс]

[енд ай кен сі]

[е вері наййс рум ін фронт оф ми]

[ай сі зе селін енд зе фло]

[ай сі е тэйбл енд е бед]

[ай сі е капет, ітс ред]

[ай сі е уодроуб енд е шелф]

[ай лайк ту клін зе рум майселф]

This is the key

This is the key of the kingdom:

У тому, що kingdom є це місто.

У цьому місті вони є

У тому місті є street.

У тому, що street is a lane.

У тому, що він є іард.

У тому, що це є будинок.

У цьому будинку є кімната.

У цьому будинку є bed.

На тому, що це є basket.

У тому Basket є

Flowers in a basket.

Basket on the bed.

Bed in the room.

Room in the house.

House in the yard.

Yard in the lane.

Lane in the street.

Street in the town.

Town in the city.

City in the kingdom.

Of the kingdom this is the key

Ключ

Ось вам ключ від царства.

У цьому королівстві – місто,

В цьому місті -

містечко менше,

У цьому містечку – вулиця,

На цій вулиці – вуличка,

На цій вуличці – двір.

На цьому подвір'ї – будинок.

У цьому будинку – кімната.

У цій кімнаті – ліжко.

На цьому ліжку – кошик.

У цьому кошику -

Квіти у кошику.

Кошик на ліжку.

Ліжко в кімнаті

Кімната у будинку.

Будинок у дворі.

Двір на вулиці.

Вуличка на вулиці.

Вулиця у містечку.

Містечко – у місті,

Місто – у королівстві.

Це ключ від царства.

[зісіз зе кі]

[зісіз зе кі оф зе кіндом]

[ін сет кіндом зееріз е сіті]

[ін сет сіті зееріз

[ін сет таун зееріз естріт]

[ін сет стріт зееріз е лейн]

[ін сет лейн зееріз е йад]

[ін сет йад зееріз е хаус]

[ін сет хаус зееріз е рум]

[ін сет рум зееріз е бэд]

[він сет бед зееріз з е баскет]

[ін сет баскет зеера

сам флауерс]

[флауерс ін е баскет]

[баскет він зе бед]

[Бед інзерум]

[рум ін зе хаус]

[хаус ін зе йад]

[йад ін зе лейн]

[лейн інзестріт]

[стріт ін зе таун]

[таун ін зе сіті]

[сіті ін зе кіндом]

[оф зе кіндом зисіз зе кі]

Відео на цю тему

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is the living room,

The sofa and the chairs

Table and lamp

This is the kitchen

The fork and the knife

The plates and the glasses

Here I have a breakfast

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This the bedroom

The bed and the pictures

The chair and the desk

Here I sleep and dream

This is the bathroom

bath and towel

The mirror and the tap

Here I wash my hands

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is the play room

The table and the chairs

The ball and the doll

Here I have my toys

This is the garden

Sun і the sky

The flowers and the bicycle

Here I run and play

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

This is my house, my big big house

This is my house, this is my house

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це вітальня,

Диван та крісла

Стіл та лампа

Ось я дивлюсь телевізор

Це кухня

Виделка та ніж

Тарілки та келихи

Тут у снідаю

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це спальня

Ліжко та картини

Стілець та стіл

Тут я сплю та бачу сни

Це ванна кімната

Ванна та рушник

Дзеркало та кран

Тут я вмиваю руки

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це ігрова кімната

Стіл і стільці

М'яч та лялька

Тут мої іграшки

Сонце та небо

Квіти та велосипед

Тут я бігаю та граю

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

Це мій будинок, мій великий будинок

Це мій будинок, це мій будинок

I’m a red chair

I’m a brown table

Put a plate on me

I'm a green sofa

I’m a yellow stool

Put a foot on me

I’m a blue wardrobe

Put your coat in me

I’m an orange bed

I’m a purple desk

Put your books on me

I’m a pink shelf

Put your toys on me

Я - червоне крісло

Сідай на мене

Я – коричневий стіл

Поклади на мене тарілку

Я - зелений диван

Сідай на мене

Я - жовта табуретка

Постав на мене ногу

Я — синя шафа

Поклади пальто в мене

Я – помаранчеве ліжко

Спи на мене

Я - фіолетовий письмовий стіл

Поклади свої книгина мене

Я - рожева полиця

Поклади на мене свої іграшки

Ігри

Внизу тексти до ігор. Потрібно просто вимовляти слова та виконувати відповідні рухи. Можна під веселу музику.

Stand up, sit down

Stand up, sit down

Clap, Clap, Clap.

Point to the window,

Point to the door,

Point to the board,

Point to the floor.

Stand up, sit down

Clap, Clap, Clap.

Встаємо,сідаємо

Встаємо, сідаємо

Плескаємо в долоні

Показуємо пальцем на вікно

Показуємо пальцем на двері

Показуємо пальцем на дошку

Показуємо пальцем на підлогу

Встаємо, сідаємо

Плескаємо в долоні

[стенд ап, сіт даун]

[стенд ап, сіт даун]

[Клеп, Клеп, Клеп]

[поінт ту зе уіндоу]

[поінт ту зе до]

[поінт ту зе боад]

[поінт ту зе фло]

[стенд ап, сіт даун]

[Клеп, Клеп, Клеп]

Pick up, put down,

stand up, turn round

Pick up, put down,

stand up, turn round

Clap left, clap right,

clap up, clap down.

Look left, look right,

look up, look down.

Turn round, sit down,

touch something …brown!

Point to your teacher,

point to the door,

Look at the window,

look at the floor,

Stand on your left leg,

stand on your right.

touch something…white.

and touch your toes.

Cross your fingers,

and shake your head,

Stamp your feet,

touch something…red.

Підніміть щось, покладіть,

устаньте, поверніться

Підніміть щось, покладіть,

устаньте, поверніть довкола.

Плесніть ліворуч, праворуч,

зверху, знизу.

Подивіться ліворуч, праворуч,

вверх вниз.

Поверніть навколо, сядьте,

торкніться щось коричневе.

Вкажіть на вчителя,

вкажіть на двері.

Подивіться у вікно,

подивіться на підлогу.

Встаньте на ліву ногу,

Встаньте на праву.

Тепер сядьте,

торкніться щось біле.

Опустіть руки та

поторкайте пальці на ногах.

Схрестіть пальці на руках,

торкніться ніс.

Обніміть коліна,

і потрясіть головою.

Потопайте ногами,

торкніться щось червоне.

[пік ап, пут даун,

стенд ап, тен ераунд]

[пік ап, пут даун,

стенд ап, тен ераунд]

[клеп лефт, клеп райт,

клеп ап, клеп даун]

[цибуля лефт, лук райт,

лук ап, лук даун]

[Тен раунд, сіт даун,

тач самсін браун]

[поінт ту е тиче,

поінт ту зе до]

[цибуля ет зэ уиндоу,

лук ет зе фло]

[стенд він є лефт лег,

стенд він є райт]

[нау сіт даун,

тач самсін - уайт]

[шлях хендс

енд тач е туз]

[кросс е фінгерс,

холд е ноуз]

[Бенд е нііз

енд шейк е хед]

[стемп е фіт,

тач самсін ред]

Друзі! Допоможіть зробити сайт кращим! Пишіть у коментарях, чи Вам сподобався урок, що хочеться змінити, додати! Спасибі!